Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell állandóan panaszkodni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell állandóan panaszkodni?

Figyelt kérdés
A Szerelem, szex témában a kérdések 90%-a arról szól, hogy mi nem tetszik nektek a párotokban. Szerintem örülnötök kéne, hogy egyáltalán párkapcsolatban élhettek, ez az élet nagy csodája, én örülnék, ha lenne valaki akit szerethetek, és viszont szeret, és elfogadnám úgy ahogy van. Gondoljatok arra, hogy valakinek ez sem adatik meg.
2011. aug. 19. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:

azért mert ez egy ilyen oldal

az jön akinek valami problémája van

láttál már ilyen kérdést: olyan jó a párommal, nagyszerű minden, mit szóltok ehhez?

van értelme? nincs...

2011. aug. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit tudna kérdezni, ha minden rendben van???
2011. aug. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kérdezhetné azt, figyi:

Az életem csodás és minden szép, szerintetek ez jó??

Tök értelmes lenn :Ű)

2011. aug. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolat még nem az élet nagy csodája. Egy jó párkapcsolat már annál inkább. De egy szar, az azért annyira nem minden földi jó megtestesítője. Inkább legyek egyedül mint egy szar kapcsolatban. Ha valami problémánk van a párunkkal megpróbáljuk megoldani azt. Ha az egyikünk akarja csak, akkor az nem megy. Tanácsot meg már hadd kérjenek szerencsétlenek, hogy mit lehetne tenni. Legalább foglalkoznak a problémákkal, nem a szőnyeg alá söprik őket hogy a végére már tényleg csak a szakítás maradhasson. Bocs, de én nem fogadnék el senkit aki szétveri a fejem mert egy elmebeteg. A maga módján lehet hogy szeretne, de inkább egyedül mint hogy naponta megagyaljanak:) Attól én még nem fogom lejjebb adni az elvárásaimat mert jaj másoknak mennyivel rosszabb. Nem fogok eltűrni senkinek bizonyos dolgokat. Nem vagyok kapcsolat/társfüggő ugyanis.
2011. aug. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem mi tehetünk róla, hogy nem tudsz barátot/barátnőt szerezni magadnak!
2011. aug. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

21:01 vagyok

Kiegészíteném még annyival a mondandómat hogy csak annak lesz igazán boldog párkapcsolata, aki egyedül is boldog tud lenni. Aki egyedül sem magányos annak a tuti.

2011. aug. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!