Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elsősorban 16-20 év közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban 16-20 év közötti lányok, nektek melyik közeledés lenne szimpatikusabb?

Figyelt kérdés

Szórakozóhelyekre nem járok, taszítanak ezek a helyek, pontosabban nem is elsősorban a helyek, hanem az emberek akik oda járnak: a sok divatpiás idióta, meg a 14-15 éves kislányok, akik már rohadtul felnőttnek érzik magukat, csak azért, mert az dugja meg őket aki akarja. Nagyon nehéz ilyen helyeken normális gondolkodású lányokkal ismerkedni.


Azonban rettentően vágyom már egy normális párkapcsolatra, ahol kölcsönösen szeretjük egymást, arra, hogy legyen egy lány, akivel őszintén beszélgethetünk egymással, akihez hozzábújhatnék, aki hozzám bújna. Nem sorolom tovább, szerintem értitek.


Szóval szórakozóhelyek kilőve így marad az ismerkedés helyszínéül pl. a könyvtár, az utca, a tömegközlekedés stb. (ha vki tud jobbat nyugodtan írjon :D).


A kérdésem az lenne, hogy nektek lányoknak, mi a szimpatikusabb, ha valaki "álcázva" próbál megismerkedni veletek, teszem azt odamegy, útbaigazítást kér, vagy megkérdezi mennyi idő, sorolhatnám, és ebből próbál kibontakoztatni egy beszélgetést, vagy az, ha az illető elétek áll, és elmondja nyíltan, hogy már mikor meglátott nagyon megtetszettél és szimpatikusnak tűntél neki, és úgy érezte nem mehet el melletted szó nélkül, és szeretne

meghívni mondjuk pl. 1 teára, vagy ha épp jó idő van fagyira és szeretne megismerkedni veled.


Illetve feltéve, hogy nem siettek valahová, mert akkor érthető az elutasítás, mennyire díjazzátok az efféle közeledést pl. az utcán?


Na kicsit hosszúra sikerült a kérdés, minden esetre annak aki vette a fáradtságot és végigolvasta, talán még válaszol rá is köszönöm.


18F


2011. szept. 29. 21:01
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
16%

"a sok divatpiás idióta"


Ebből az következtetem le hogy előítéletes vagy és még irigy is. Egy nőnek férfi kell, nem egy hisztis befordulós kiskölök.

2011. szept. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Ebből azt következtetem le, hogy te 1 divatpiás idióta vagy és megsértődtél, mert magadra vetted. Mellesleg, hol voltam hisztis, és hol voltam irigy?


Az neked hiszti, hogy van önálló véleményem, és nem majmolok be minden divatnak? Ha te akarsz tessék, igyál, míg nem alszol el 1 árokban, dohányozz, drogozz, sőt legyél b.uzi divatból. De én nem leszek egyik sem.


Irigy? Ezt meg végképp nem értem mire írtad.

2011. szept. 29. 21:08
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is borzalom amit egyesek ma a szórakozóhelyeken csinálnak... :S Szóval szerintem így általánosságban nem túl jó hirtelen "letámadni" valakit, inkább ötvözd a kettőt. Esetleg az a verzió, hogy útbeigazítást kérsz, aztán bókolsz utána (pl. Nagyon szép a szemed!, vagy vmi ilyesmi, nálam ez be szokott jönni), aztán esetleg meghívod vhová, elkéred a számát vagy ilyesmi. Szóval a lényeg hogy mindkettőt használd fel, szerintem ez a nyerő!
2011. szept. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
És mellesleg azt írtam, hogy nagyon nehéz = nem lehetetlen. Szóval ennyit az előítéletről.
2011. szept. 29. 21:10
 5/32 anonim ***** válasza:
82%

na. hát egyik se.


'mennyi az idő?' - átlátszó.

'jaj de tetszel meghívlak ideoda' - nyomulós.

csak kezdj el vele beszélgetni. amúgy is antipatikus dolog, ha valaki már akkor eldönti hogy akar tőlem valamit, mikor még nem is ismer. Nem kell ám túlparázni. Csak nehogy azt mondd neki hogy megtetszett és hűdehűde, az szööörnyűűű!!!! ne nyomulj semmiképp. csak beszélgessetek, aztán majd minden jó lesz.

2011. szept. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

3. válaszolónak


Igen, így gondolom én is. Csak ha 1 idegen lányhoz megyek oda, akkor azért valahogyan el kell kezdeni. És én megértem, hogy 1ik átlátszó, másik nyomulós:D, de kérlek, mondj már 1 példát, hogy mi lehet az a téma, ami nem billen át egyik oldalra sem :D. Márpedig valahogyan el kell kezdeni :D

2011. szept. 29. 21:23
 7/32 A kérdező kommentje:
Ja és, nem arról van szó, hogy eldönti, hogy akar tőled valamit, mielőtt megismer, pont arról, hogy szívesen megismerne, ahogy a kérdésben is írtam.
2011. szept. 29. 21:32
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
én meg pont olyan pasit nem találok sehol, mint te :)))
2011. szept. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Mondanám, hogy írj privátot(mivel neked nem lehet:)), ha szeretnél, és beszélgethetünk, de őszintén szólva tapasztalatból mondom borzasztó sz@r neten ismerkedni. Az ember nem látja a másik fél testbeszédét, nem hallja a másik hangját, és szerintem nem is tud annyira megnyílni mint élőben. Na meg nem is szívesen megyek bele komolyabb témába neten, hiszen nincs rá garancia, hogy az ül a másik gép előtt, akinek az illető mutatja magát.


Ettől függetlenül megkérdezhetem, hogy merre élsz nagyjából? :)

2011. szept. 29. 22:24
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy olyan kérdés, ami engem is érint és érdekel. Szóval lányok válaszoljatok minél többen:) 22F
2011. szept. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!