Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm szeretné ha megujjazn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szeretné ha megujjaznám hogy csináljam hogy jo legyen neki? (lányok válaszát várom)

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy nemrég ota vagyunk együtt és még sosem ujjaztam meg senkit kéne help :/
2011. aug. 20. 01:21
 1/8 anonim ***** válasza:
kézfejezd meg
2011. aug. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jó hülye lehet a barátnőd! Nem tudom, mi olyan jó az ujjazásban... én jobban szeretem, ha a párom pénisze mozog bennem, mint az ujja... :S De ha annyira akarod... beledugod az ujjadat és ki-be-ki-be húzgálod... Cső...
2011. aug. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
arra azért még nemvagyok felkészulve 16 évesen már sexeljek?
2011. aug. 20. 01:29
 4/8 anonim válasza:
1 liter fáradt olajra szükséged lesz, jól kend be vele az ujjad majd 10 de inkább 15 méterről jobb kezed( ha bal kezes vagy akkor bal) előre nyújtva rohanj neki izomból a picike klitoriszának. gg WIPEOUT
2011. aug. 20. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ucsoo mekkora egy tapernyák vagy jézusom :D
2011. aug. 20. 02:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem hátul ujjazd, az a legjobb


Steiner Kristóf 29/f

2011. aug. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én rendesen válaszolok. ne dugd be az ujjad csak úgy, mert az fájdalmat okoz. először csak a belső combját simogasd, aztán a csiklóját, és csak utána húzogasd ki-be. egyénfüggő ki mit hogyan szeret, úgyhogy kérdezd közben h jó-e neki. hajrá.
2011. aug. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

öklözd meg...

fogod szépen és felnyomod neki az öklöd, de előtte kend be étolajjal...

2011. aug. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!