Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Varjak meg vele, vagy inkabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Varjak meg vele, vagy inkabb ne csinaljak semmit?

Figyelt kérdés

Tavaly nyaron megismerkedtem egy csajjal akivel nagyon jol kijovok es nagyon jol osszehaverkedtunk de iden sokszor kihivott ruhat venni megamaval vagy kajalni vagy csak ugy setalni, aztan meg is en is hivogattam igy ki es mindig kijott velem aminek az eredmenye lett hogy belezugtam nagyon.Csak az a baj hogy megtudtam hogy tavaly tel ota egy haverjaval mindig minden bulin vagy kirandulason kavarnak:$ de csak ott igy hetkoznapokban nem nem lognak egyutt se stb es ettol ossze zavarodtam kicsit mert mielott meg nem tudtam el akartam neki mondani hogy mit erzek iranta de igy mar nem tom hogy erdemes hogy mondjam el.Aztan jovoheten megyunk egy hosszu kirandulasra ahova jon o is meg a haverja is es nah nem tom hogy mit tegyek beszeljek vele rola elotte vagy a kirandulason vagy utanna vagy inkabb hagyjam a csajt?

17F/18L


2011. aug. 20. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:

hagyd a pi.csába az a csaj 1 ribanc már rééég rossz.

keress 1 normális lányt.


ja és az ékezeteket se hagyd le.


:-)

2011. aug. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát, így látatlanba azt mondanám, hogy a én hagynám a csajt, de meg is beszélheted vele, ha gondolod. Hiszen bármit mondok úgy is azt teszed amit jónak látsz, de én hagynám a csajt :D
2011. aug. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!