Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csinaljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csinaljak? Meddig várják még?

Figyelt kérdés
Egy éve megismerkedtem egy pasival. Nagyon szeretem, olyan mintha járnánk , de mégse. Mindig más a kifogás, hogy kinn az utcán miért nem érhetek hozzá, meg ilyenek. Úgymond már 1 éve várok rá, kitudja mikor lehet az enyém... :(
2011. szept. 10. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
És mik a kifogások?
2011. szept. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
pálinkát
2011. szept. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
játszik veled,hagy ott,keress mást a te érdekedben
2011. szept. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hö mi van?!


Az a csávó nem komplett, hacsak nem vagy valami bűn ronda büdösszájú bányarém!


Nem érhetsz hozzá???!!!


Ez olyan mint a víz amit nem ihetsz meg, de még őrizgeted! Öntsd ki a francba!!! Tele van a csap!!!! A Dunáról nem is beszélve!


Mondd meg neki (Ha mindenképp ő kell neked!) hogy fejezze be a töketlenkedést! Én üzenem neki! Legyen már végre férfi! Nem is tudom mi lehet a csávó! Fogyis ez vagy mi?!


Ha meg a szexről beszélsz akkor tényleg huzatos a srác! Olyan van hogy a csaj várat, nade hogy a csávó? A befőtt teszi el a nagymamát vagy mi?!

2011. szept. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

kedves utolsó hozzá szóló :)

még nem feküdtünk le, mert még nem szeretné.

visszajelzések alapján, nem vagyok egy bányarém, mert ez alatt az egy év alatt, hát 60 pasinak szerintem biztos hogy nemet mondtam miatta.

2011. szept. 11. 20:05
 6/6 anonim ***** válasza:

tegnap 20:05


Nem tudom hány éves vagy de lehetsz vag 15.

Nem vagyok híve annak hogy a fiatalok úgy szexszeljenek hogy mások mondják nekik és ők maguk igazán nem is akarják, kivéve ha az illető fiú!!! :D

Szerintem ha ennyire elzárkózik akkor ott komoly gátlások vannak. Lehet hogy fél tőle hogy nem fogsz tetszeni neki.

Én azt mondanám hogy koccolós a téma, de persze rajtad múlik mennyire bírod a szenvedést! :)


Én biztos nem váratnálak. :) ;)

2011. szept. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!