Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viselkedjek majd, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek majd, hogy ne jöjjön rá arra, hogy tapasztalatlan vagyok?

Figyelt kérdés

Elkezdtem randizni egy nálam idősebb férfivel.Még eléggé az elején vagyunk,csak csók volt.

De nem tudom,hogy mi lesz később,mert Ő tapasztalt,én meg nem...Mit csináljak majd és hogy,hogy ne vegye észre ezt?

Köszönöm!


17/L


(normális válaszokat kérek,bunkók kíméljenek!)


2011. aug. 18. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szólj neki, hogy szűz vagy stb., mert különben nem lesz jó vége!
2011. aug. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért baj az, ha tapasztalatlan vagy?

Mmint ezt miért akarod elrejteni?

Én jelenleg 20 évesen is az vagyok, még ha volt is párkapcsolatom, és én személy szerint teszek rá. Őszinte vagyok vele, evvan :D Így szeressen xD

2011. aug. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig sokszor a bunkó válasz mondja a lényeget, amit elsőre nem is, de sokadikra olvasatra megértesz.


Az a pasi épp azt kedveli benned hogy olyan kezdő és hamvas vagy, ebbe beletartozik a fiatalságod és a tapasztalatlanságod is. Tehát ha egy szexdémonként jelensz meg a hálószobában épp hogy csalódást fogsz neki okozni.


Ő épp azt élvezi hogy végre főnök lehet, hogy miért abba most ne menjünk bele, azzal csak degradálnám a partnered és azt hinnéd ez egy bunkó válasz szeretne lenni.

2011. aug. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Félek,hogyha elmondom neki,hogy szűz vagyok,akkor nem fogok neki kelleni vagy nem fogja annyira élvezni a dolgot,mint a régebbi barátnőivel.

Nem akarom ezzel elijeszteni.

2011. aug. 18. 11:35
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ígyis-úgyis észreveszi, mert tapasztalt!
2011. aug. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 zümi89 válasza:

mennyivel idősebb??


ha csak 2-3 évvel (19-20 éves) akkor ő se lehet annyira tapasztalt...


ha 10 évnél többel akkor meg csak egy szűz csajt akart felszedni... és ha te úgy csinálnál mint aki már X alkalmon túl van azzal kb mindent lerombolnál... mert egy srácnak nagyon fontos szerepe van a szűztelenítésben. és ha már sokkal idősebb akkor vszinűleg nem te leszel az első. és már van egy bejáratott módszere erre...


meg amúgy is bármit csinálhatsz érezni fogja hogy még szűz vagy...

2011. aug. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Akivel én először lefeküdtem, nagyon tapasztalt volt, nem jártunk, jóban voltunk, de csak szex volt. Nem mondtam meg neki,h szűz vagyok, nem is feltételeztem , mert 24 éves voltam...

1-2 pohár alkohol után felszabadult voltam, és 8 év kiéhezettséggel a hátam mögött kijött belőlem az a nő, akiről nem is tűnt fel,h szűz:)

A srác SEMMIT SEM vett észre, mai napig állítja,h szűzekkel nem kezd, mert azok csak bénák és beleszeretnek, köztünk meg megmaradt a jó viszony, és időnként "kisegítjük" egymást, ha magányosak vagyunk:)

2011. aug. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

*nem is feltételezte

2011. aug. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

6 évvel...

De tapasztalt,mert sok barátnője volt már és minden srác úgy beszél róla,mint vmi példaképről.

2011. aug. 19. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!