Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vissza akarom kapni az ex-em;...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza akarom kapni az ex-em; mit tegyek?

Figyelt kérdés

Több mint fél éve szakítottam a sráccal, nagyon szerettem őt, de akkor teljesen berágtam rá, nagy volt a távolság és a szüleim is kikészítettek. Azóta nem beszéltem vele. Minden nap gondolok rá, bármit meg tudnék tenni, hogy visszakapjam.

És ha már nem szeret viszont? Akkor is lenne vmi remény?

Őszinte válaszokat szeretnék, köszi


2011. aug. 20. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
mi ezt honnan tudjuk?? kérdezd meg tőle és meg tudod.
2011. aug. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mi ezt honnan tudjuk...kérdezd meg tőle.


ennyi.

2011. aug. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most komoylan megaláznád magad egy srácnak?

Biztos okkal szakítottál vele, ugyh nem tudsz mást csinálni mint elfelejteni.

Bocs de valószínű h már nem szeret különbe jelentkezett volna, és nem nincs remény mert már semmi sem lenne ugyanolyan.

Aminek egyszer vége van annak vége van.Lépj túl rajta.

Ismerkedj stb.

Bocs ha durva voltam, de ne hidd h érzéketlen vagyok, csak hirtelen meglepődtem ezen a kiíráson mert mintha az én történetemet írta le volna vki:O ÉS most leírtam azt neked amit magamnak is mondogattam.

De tényleg hidd el h jön majd egy másik srác aki elfelejtetteti veled, de ahoz nyitott szemmel kell járnod.

Szóval szedd össze magad és ne hagyd el a büszkeségedet.

2011. aug. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kérni mindent lehet..:DDD


próbáld meg

2011. aug. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!