Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyesen cselekszem? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen cselekszem? Ti mit tennétek? Lehet, hogy tényleg csak a pénz miatt?

Figyelt kérdés
Szóval igaz már egyszer kiírtam, hogy volt egy balesetem ami miatt nem tudok kimenni a házból és a barátom, a héten egyszer látogatott meg. Ígérgette, hogy eljön de ma sem tette(20km) állítólag mert nincs pénze, viszont egész nap meccseket néztek a barátjával. Rosszul esett, nem válaszoltam az üzenetére és nem vettem fel neki a telefont. l tettem? Most mit tegyek? Adjam a sértődöttet? De én nem akarok neki hisztizni, hogy majd azért jöjjön mert kikényszerítettem. Hogy reagáljam le? Muszáj lesz fölvennem majd.
2011. aug. 20. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
szakíts vele, leszar téged
2011. aug. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is szakítanék.
2011. aug. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
és mivan ha pont azért hívott mert ezzel kapcsolatba akart mondani valamit,hogy pl bocsánatot kér vagy vmi?
2011. aug. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Komolyan szakítsak emiatt?
2011. aug. 20. 20:49
 5/9 A kérdező kommentje:
Az üzenetbe is bocsánatot kért, hogy nem tud jönni. Amúgy úgy érzem, hogy szeret, de az ilyen húzásai elbizonytalanítanak. Mit gondoltok? Már emiatt kellene vele szakítsak?
2011. aug. 20. 20:51
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy csak azért nem megy át mert nem szeretne olyan állapotban látni amiben most vagy,és nem bírná megállni sírás nélkül.

Nem lehet,hogy ezért nem megy át?

2011. aug. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy mostanában nagyon szarul áll anyagilag, és még ráadásul pénzt is elejtett. De eddig valahogy mindig megoldotta, most meg nem értem. Írogatta már a héten, hogy szeretne mellettem lenni és megpróbál eljutni, de sehogy sem jön össze. Én meg összezavarodom, és azt hiszem, hogy már nem is szeret és még írják, hogy szakítsak vele és hát már baromira nem tudom mi van vagy mit kellene tegyek :( A fájdalomról inkább ne is beszéljünk..
2011. aug. 20. 21:00
 8/9 anonim ***** válasza:

és ha valaki azt mondja,hogy ugorj bele a kútba beleugrassz?

Lehet,hogy megcsal,lehet,hogy le van égve,lehet,hogy depressziós lett.

De így a semmibe szakítani ritka 1 kis ribanc lehetsz ha még utána se jársz.

2011. aug. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az, hogy megkérdezem hogy ok-e ez a szakításra attól nem azt jelenti, hogy szakítani is fogok. Az, hogy leribancozol láthatatlanba, amikor lövésed nincs ki vagyok bunkóság.

Nem hinném, hogy megcsal, sőt ebben azért nagyon bízom. Inkább attól félek, hogy ennyire nem érdeklem, én meg leszek olyan naiv, hogy bekajáljak mindent amit mond..

2011. aug. 20. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!