Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesítene, ha a párod facebook függő lenne?

Figyelt kérdés

Minden ismerőse képét lájkolja. (Többségében nők,de akár férfiakét is) Kommeltelgeti. Bárki, bármit kiír lájkol és kommeltel.

Téged zavarna?

26 éves férfi, van munkája, hobbija, velem is elég időt tölt, de az elképzelhetetlen számrá, hogy naponta ne nézzen fel, posztoljon, lájkoljon.

Miért csinálja ezt?

Már több konfliktusunk is volt a csaj képek lájkolásából, kommenteléséből. Megalázónak érzem. De semmi változás.

Mit gondoltok?


2011. aug. 20. 23:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
naná utálom a facebookot
2011. aug. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem örülnék neki, de az sem normális, hogy konfliktust csinálsz abból, ha uramatyám belájkolja egy csaj képét. Mást se lehet csinálni a facebookon, nem értem, miért zavar?
2011. aug. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
A volt barátommal is ez volt a gond. Rettentően megalázó valóban ha a párod más lányok fényképeihez kommentel. Nem elég,hogy féltékeny voltam még úgyis éreztem,hogy szebbnek tartja az adott lányt meg ilyenek. Vége is lett a kapcsolatunknak,bár nem e miatt. Szerintem beszélj vele,hogy ez bánt Téged,elég szomorú ha a te kedvedért sem változtat ezen. Te vagy a párja lájkolgassa a te képeidet. :) Én annak idején ilyeneket mondtam neki. Sok szerencsét!
2011. aug. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 sas15 ***** válasza:
30%

szerintem mondd meg neki hogy vagy facebook vagy te...nem veszít sokat ha törli magát róla

ha meg ennyit nem érsz neki akkor dobd ki

2011. aug. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem anyám lóg folyton a facebook és iwiw pároson... Nem komplett.

Szerintem értelemes emberek hamar beleunnak és rájönnek hogy semmire sem jó. Aztán meg az, hogy xy csaj azt hiszi esetleg, hgoy akar valamit a párod tőle, az is előfordulhat, ez még a szimpla nézelődésnél is nevetségesebb....

2011. aug. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

A fészbúk nem rossz dolog, de eltúlzott használata egy kielégítetlenség kompenzálása. Tehát otthon kéne szétnézni, hogy mit nem kap meg, amiért "függő" lett.

Persze rendes környezetben is lehet valaki hülye, függetlenül a környezettől. 26 évesen ez elég sekélyes dolog.

2011. aug. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
igen, mert utálom a f@szbukot
2011. aug. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben az esetben, ha mindenkit lájkol, és mindenkinek ír, ez nem lehet probléma, nincs mire féltékenynek lenned. Gondolj bele, ha leszokik a lányok képeinek lájkolásáról, és majd azt látod, hogy csak férfiakat lájkolgat, de azokat mindet, akkor meg azért kezdhetsz aggódni..
2011. aug. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Velem szinte ugyan az volt mint a 23:30-es válaszolóval. A volt barátom más csajok képeit lájkolgatta,ilyen alkalmazásokat vagy miket küldött nekik,akkor kirakta hogy aki elsőnek lájkolja annak ad egy puszit,vesz neki csokit stb.,persze mindet csajok lájkolták. Később már ő is kezdett rászokni arra hogy akármit csinált kiírta az üzenőfalára pl. felkeltem,elindulok xy helyre,épp a wc-n ülök-engem ezek nagyon tudnak idegesíteni. Nem pont emiatt szakítottunk de ez is közrejátszott.

Nem lehet hogy a párod unatkozik és jobb tevékenység híján csak ez marad neki? Szerintem szervezz minden szabadidejére valami programot vagy ha már nem jut eszedbe semmi találj munkát a ház körül vagy valamit amit meg kell javítani és így lefoglalhatja magát.

2011. aug. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az én barátom 28 éves fejjel lett facebook mániás, habár nála nem pont ez volt a helyzet. Ő is lájkolgatta más csajok képeit, de nem mindenkiét, hanem kb. 10 csajt, őket viszont elég gyakran.

Volt olyan aki az üzenőfalára olyanokat írt, hogy imádlak meg édi vagy, ő meg ezekre röhögő fejekkel válaszolt, és persze lájkolta az eféle hozzászólásokat.

Nekem ez nagyon szarul esett, ugyanis ez pont olyan, mintha mennénk az utcán és megbámulná a csajokat, vagy éppen egy társaságban közölné vele a r.ibanc, hogy mennyire imádja, ő meg erre vigyorog.

Én megmondtam neki, hogy válasszon. Vagy letörli ezeket a hülye p.icsákat, akiket már fel se kellett volna venni ismerősnek, és befejezi a nők képeinek lájkolgatását, vagy részemről vége. Erre nemhogy törölte őket, de már azt is mondta, hogy magát is letörli. Mondtam neki, hogy engem cseppet sem zavar, hogy fent van, de azért nehogy már ilyeneket csináljon, amikor itt vagyok neki én.

A csajokat törölte, és azóta sem történt semmi hasonló.

Mondd el a barátodnak ami bánt, ha fontos vagy neki, akkor azt bizonyítani is fogja. Ha nem, akkor meg mehet a levesbe, mert ha még ennyire sem képes érted, az gáz.


22/L

2011. aug. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!