Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én nagyon szeretem de félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nagyon szeretem de félek hogy ő nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel nagyon sokat beszéltem msn-en meg telefonon, találkoztunk is párszor, és én nagyon beleestem. Azt mondja, hogy ő is szeret deh én félek egy kicsit. Eddig szinte mindig este találkoztunk, és ráadásul télen. Nincs tökéletes alakom, és félek, hogy ha meglát topba, vagy akármilyen olyan ruhába ami mutatja az alakom, nem fogok tetszeni neki. Nem vagyok olyan nagyon dagadt deh azért van rajtam...:S
2009. ápr. 15. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából ruhán keresztül is látszik,hogy milyen a testfelépitésed,ha gond lesz,nem hiszem,hogy ezért.Nyugodj meg.
2009. ápr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha tényleg szeret akkor nem lesz mérvadó az alakod számára. A szépség, a külsőségek elmúlnak, ha erre alapozzuk az érzelmeket akkor azok is hamar eltűnnek. Te sem azért szereted ahogy kinéz nem? Ha már egy hullámhosszon vagytok a beszélgetésekben akkor nem fog dobni az alakod miatt. próbáld szépnek látni magad... Ne mond meg még neki hogy mennyire szereted nehogy elriaszd, de finoman érdeklődhetsz az érzelmei iránt és hogy komoly kapcsit tervez-e veled.
2009. ápr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj h van egy barátnője. Akit nem szeret, csak úgy együtt van vele. Azt mondta ha én igent mondok neki, akkor rögtön otthagyja a barátnőjét. mondjak igent??:S nem tudom. Pedig annyit gondolkodtam rajta!!:S
2009. ápr. 15. 20:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát így már meggondolandó a dolog! Ha nem szereti a barátnőjét ne miattad hagyja ott hanem, mert nem szereti. Téged szeretni fog? Vagy jön más helyetted is? Ezek durva kérdések de mérlegelned kell mielőtt ebbe a kapcsiba beleugranál. Az "igen mondás" mire vonatkozik? A kapcsolatra vagy testi kapcsolatra?
2009. ápr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát arra hogy menjek bele a kapcsolatba...
2009. ápr. 16. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!