Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig várjak még az igazira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BubbleBumm kérdése:

Meddig várjak még az igazira?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár hónapban egyre jobban az a dolog, nem találok magam mellé senkit. Hiába barátkozom, próbálom önmagam adni, egyszerűen a fiúk nem sok érdeket mutatnak felém. De nem hinném, hogy annyira rossz lennék. Tény, nem egy modell alkatom van, átlagosnak mondanám. Saját meglátásomból ítélve, elviselhető vagyok és szerintem jó barátnő lennék. Nem vagyok nagyképű (sőt...), nem iszom, nem dohányzom, nem öltözök ki és nem viselkedek úgy mint egy r*banc. Viszont sajnos lobbanékony vagyok és odaszólok, ha valami nem tetszik. Lelkem kitenném érte és mindent megadnék neki, amit tudok, de, persze túlzásba sem vinném, hisz megjártam már (4 éve volt barátom utoljára, az is 2 hónap volt). Természetesen még előnyben részesítem a tanulást, hisz nagy álmom van, így a maximumot kell nyújtanom. Iskolát is váltok, abban van minden reményem. Sokszor az van bennem, hogy nem is kell nekem senki, jó lesz egyedül, pedig tudom hogy nem.

Meddig érdemes várni? Kezdek türelmetlen lenni... :(

17L


2011. aug. 20. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Még vagy 5-10 évig ne siess. Hiszen még gyerek vagy.
2011. aug. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17 évesen ne akard megtalálni az igazit.Addig még lesz egy pár kapcsolatod.Nem tudom,hogy nézel ki,de ha kiöltözöl,és kicsinosítod magad,attól nem leszel ribänc.
2011. aug. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy?
2011. aug. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 x) ***** válasza:
"Ne küzdj túl erősen, az legjobb dolgok váratlanul történnek." :) persze ez nem azt jelenti hogy ne barátkozz meg ilyesmi, de ne csak az legyen a célod hogy megtaláld az igazit. Lehet hogy akkor futsz össze vele mikor kenyeret veszel a közértben :) és 17 évesen még talán korai is keresni. Használd ki az életet amíg csak tudod. Ráérsz 25 éves korodban keresgélni.
2011. aug. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem kell többé várnod.

Kiváncsi lennék egyébként egy képre, persze csak ha nem gond.

2011. aug. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján becsülendő személy vagy ;)

Ne aggódj, előbb-utóbb eljön a Te időd is! Én is mindig ezzel nyugtatom magam :)

21/f

2011. aug. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 DrBadru ***** válasza:
Ez most közhelyesen hangzik, de az igazi bármikor jöhet, nincs életkorhoz kötve, illetve akkor jön, mikor nem is várnád.... Nekem például egy őszi éjjelen jött, hajnali kettőkor, 22 évesen... Az a lényeg, h ne stresszelj emiatt, jön majd, ne aggódj!!
2011. aug. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem igen is megtalálhatja 17 évesen az ember azt a valakit, akivel leéli az életét, ha ehhez kellően érett és türelmes (értsd: nem ugrik bele 1 hét után egy kapcsolatba, csak mert jófej meg vonzó az illető).

Szerintem értékes lány lehetsz, szívesen megnéznék rólad egy képet, ha lennél olyan kedves és küldenél privátban, bár szerintem nem a külsővel van gond. Egyszerűen a korosztályod még nem akar megállapodni, csak kefélni, piálni, "kiélni" magát és ezért nehéz a normálisoknak párt találni. Én is ezzel küzdök egy ideje.


20/F

2011. aug. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
17 éves vagy, van aki 25 éves korára sem találja meg szóval azt kell mondjam ráérsz még. Majd jönni fog valaki
2011. aug. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!