Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hogyan tudnám mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hogyan tudnám mégis rávenni hogy a barátnőm legyen? 14/f

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik és lehet h én is tetszek neki még nem járunk de nemrég meg kérdeztem tőle hogy szeretne-e komolyabb dolgot is? És azt mondta h nem mert alig ismer stb. stb. pedig ahányszor beszélgetünk mindig hasonló dolgokról beszélünk tehát ugyan azokat a dolgokat szeretjük és mindig jókat nevetünk, beszélgetünk együtt.
2011. aug. 21. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:

hívd el pizzázni, de ne legyél olyan nagyon uriember, mert szerintem meg fog ijedni a lány, hanem legyél jófej, hülyüljetek sokat, és ha látod rajta, hogy akar valamit, akkor közeledj hozzá, és ha látod a szemén, hogy le akar smárolni, akkor kezdeményezz :D

max megpofoz, velem mind2 eset megtörtént már, é amikor megpofoztam a srácot, akkor el is mentem, de végülis jó haverok lettünk :)

14l

2011. aug. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát megpróbálom köszi:DD de látom te is 14 vagy lehet h épp rólad írtam te vagy az a "lány" :DDXD
2011. aug. 21. 15:04
 3/4 anonim ***** válasza:
"lány"? tán valami beöltözős bácsi? :P
2011. aug. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én vagyok az, aki az első kommentet írtam. és látod?! :)

énis 14 vagyok, szóval megértem a csajt :) szerintem tedd ezt meg, és szurkolok :D

2011. aug. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!