Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomat "valaki" névtelenü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat "valaki" névtelenül hívogatja. Mi erről a véleményetek? A többi lent.

Figyelt kérdés

Pár napja valaki névtelen számmal felhívta a barátomat, de nem szólt bele. (Én vettem fel a kagylót, aztán fél perc várakozás után elküldtem a fenébe - tudom, nem szép dolog, de idegesített).

Sokáig tartó nyaggatás árán megtudtam a barátomtól, hogy már többször is hívta ez a Névtelen, de nem szólt bele semmit.


Azért lett gyanús a dolog, mert szinte mindent elmond nekem, és ezt feltűnően meg akarta tartani (a leadott jeleiből vettem észre). Vajon miért titkolná egy pasi a barátnője előtt, h valaki névtelenül zaklatja?

Szerintetek előfordulhat, hogy van valakije, akivel megbeszélte, hogy az illető csak akkor szól bele, ha a párom a megfelelő szavakkal köszön pl? (Érthető ez így? :S)Amikor erre rákérdeztem, először nem is mondott semmit, csak döbbentnek látszott... nem tudom, hogy a feltételezésem miatt, vagy mert beletaláltam...:S

Kicsit aggódok, mert az utóbbi időben sokszor volt kikapcsolva a telefonja azzal az indokkal, hogy "nem akarja, hogy a Névtelen" hívogassa...

Szerintetek igazi ez a Névtelen, vagy egy másik nő áll a háttérben? :( [19,L]


2009. dec. 23. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elképzelhető, hogy van valakije.
2009. dec. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam már, hogy egyszerűen csak túlreagálom, de annyira furcsa... :( Hát, köszi a választ :) & :(
2009. dec. 23. 15:25
 3/9 anonim ***** válasza:
És a névtelennek van száma? Mert ha nincs... Tehetnél egy próbát rejtett számról. Tudom, kicsit csúnya dolog.
2009. dec. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nincsen száma :( Ha lenne, már rég felhívtam volna :D
2009. dec. 23. 16:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Nos nem akarlak elkeseríteni de engem kb hasonlóképp basztak át. Csak engem msnen és az exemmel voltam mikor ráírt a csávó és véletlenül pont úgy köszöntem neki ami nekik a megbeszélt jelszavuk volt. És így buktak le... Telónál ugye ezt nem lehet bejátszani mert mégse a párod hangja de sztem előfordulhat h megcsal de azért nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. Én csak az én tapasztalatom mondtam.
2009. dec. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem is elképzelhető hogy van valakije.De ezt csak te tudhatod: pl később ér haza mostanában mint a megszokott időben szokott,kevesebbet beszéltek,nem mindig mondja neked hogy szeret,más parfümszagot érzel rajta,stb....
2009. dec. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat.

Hát, nem tudom... mostanában elég sokat titkolózik, mindent úgy kell kihúzni belőle... majd kiderül, csak ez nekem nagyon rosszul esik :(

2009. dec. 24. 06:05
 8/9 anonim ***** válasza:
"Kicsit aggódok, mert az utóbbi időben sokszor volt kikapcsolva a telefonja azzal az indokkal, hogy "nem akarja, hogy a Névtelen" hívogassa... "---ennyi. Van valakije.
2009. dec. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

:(

Remélem, csak félreértés, de eléggé meggyőztetek :(

2009. dec. 25. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!