Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? A szívemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A szívemre vagy az eszemre hallgassak?

Figyelt kérdés
A barátommal 3hónapja vagyunk együtt és amikor én ott voltam vele belépett a facebookjára a telefonomon.Megkérdeztem tőle,hogy megnézhetem? és ő azt mondta,hogy igen nézd.Egyik nap összevesztünk nagyon ez egy szerdai nap volt és akkor mondtam neki,hogy ameddig nem viselkedik normálisan velem ne keressen(ilyenkor az ember azt gondolja,hogy rá 1-2 órára felhív de nem hívott csak másnap délbe.A lényeg,hogy ameddig én itthon szenvedtem,hogy várjak a hívását ő facebookon chaten egy lánnyal beszélgetett.Akiről nekem azt mondta,hogy csak barátok.A lány úgy szólította,hogy cicamanóbogár meg,hogy hogyha lesz alkalmunk megpuszillak azt mondta neki a csaj.Szóval nyomultak egymásra.Nem csalt meg 1000%! de akkor is elég rosszul érint a dolog!A barátom azóta már nagyon megbánta.találkoztam vele egy kicsit,mert azt mondta,hogy kér 5percet,hogy beszéljünk és úgy ölelt,hogy nem is akart elengedni könnyek csordultak a szeméből! Mit tegyek?megbocsássak?Kérlek segítsetek a döntésemben!Kinek mi a véleménye?
2011. aug. 21. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

rám


és szakítsatok

2011. aug. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A szívedre.

De tartsd rövid pórázon:)

2011. aug. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Hallgass az eszedre!
2011. aug. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de végülis nem csalt meg... és én nagyon szeretem! :(:( azt mondja,hogy hogyha kibékülök megadja az összes jelszavát 1csajjal sem fog beszélgetni még csak barátságból sem. csak bocsássak meg.
2011. aug. 21. 20:51
 5/9 A kérdező kommentje:
azóta eltelt pár nap,mert időt kértem,hogy átgondoljam és ez alatt a 3nap alatt rádöbbent,hogy elveszíthet...folyamatosan írja az sms-eket,hogy ne haragudjak.nem akar elveszíteni.nagyon nagyon szeret.
2011. aug. 21. 20:53
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Már csak azért is szeretem olvasni ezt az oldalt, hogy lássam, milyen pitiáner, gyerekes, semmi felé konvergáló problémáik vannak az embereknek.


Azon legalább egy jót röhögtem, hogy megtiltottad neki, hogy keressen, aztán ott ültél a telefon mellett és vártad, hogy felhívjon. HAHAHAHA! Ez nagyon jó.

2011. aug. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég nevetséges ez a helyzet..de ne dobd a srácot, nem csinált semmi rosszat.
2011. aug. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kell a kifogás.Ha bizonytalan vagy,akkor szakíts vele.Minél később szakítasz,annál jobban fáj.
2011. aug. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a szívedre!te szereted?szerintem igen... :)

figyelj írni bármit lehet, lehet mérges volt rád hogy apróságon összevesztek és jólesett hogy egy másik lány picit ápolgatja a lelkét akár ilyen szavakkal... ez egy chates beszélgetés. ne vedd fel ennyire. de azért majd figyelj oda :D

2011. aug. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!