Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az eszemre vagy a szivemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eszemre vagy a szivemre hallgassak? Már sokadik éve gyötrődöm

Figyelt kérdés
6 éve megismerkedtek egy férfival, azóta érzelmi zsarolásban élek, nem tudok dönteni. Minden alkalommal mikor találkozunk megdobban a szivem, több dolgot tett ami megbocsájthatatlan, köztük az is hogy megnősült amikor a legnagyobb szükségem lett volna rá, azóta el is vált (2évet tartott) azzal a kifogással hogy a feleségével nem mennek jól a dolgok. A házassága alatt nekem is volt egy hosszabb kapcsolatom, az is véget ért, volt egy időszak amikor mind a ketten singlik voltunk, találkozgattunk, de viszont nem érzem hogy helyesen cselekednék, tartok attól hogy talán én is ugyanabban a csapdába esek mint a feleség és nem tudnék megbizni benne de érzelmileg nagyon kötődöm hozzá. Közben pár hete kialakulófélben van egy másik kapcsolatom és úgy érzem vele minden másként lenne, de a szivem mélyén még mindig kötődöm az illetőhöz, de le szeretném zárni vele a kapcsolatot mert úgy érzem az új jobban megbecsülne és boldogabb lennék vele. Hogyan tudnék megszabadulni az érzelmi zsarolástól? Volt valaki hasonló helyzetben? Hogyan tovább? Mi lenne a legésszerübb megoldás?
2011. máj. 22. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
nem voltam még ilyenben, én ennél rosszabb helyzetben vagyok.... ha gondolod beszélhetünk msnen, nekem is tanácsra lenne szükségem és neked is :) ha gondolod priviben le irhatom az msn cimem és fellvehetsz :)
2011. máj. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben
2011. máj. 22. 18:55
 3/3 anonim ***** válasza:
leirtam neked :)
2011. máj. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!