Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit valasszak? A szivemre vagy az eszemnre hallgassak?

Figyelt kérdés

Van egy fiu,akibe 4 evig platoi szerelmes voltam,es most vegre osszeismerkedtunk,egy tarsasagba jarunk,es szerelmet vallotam neki.Ugy erzem,hogy nekem minidg is o a legeslegjobb,a tokeletes,a nagy O.De annyiszor megbantott mar,mert o egy baratnombe szerelmes,de a lany bele nem.Es igy a fiu csak udvarol nkei es engem ugymond csak kihasznal,de nem tudom miert,engem ez nagyon zavar de akkor is szeretem.Nagyonnnn...mar 4 eve..es nem tudom felejteni...


Van meg egy fiu.Vele jartam 2 honapot,mikozben a masik sracban voltam szerelmes es felejteni akartam.Ezt a fiut is szeretem,de nem tudom leirni hogy..szeretem,de nem ugy mint az elozot...:(..Ez a fiu torofik velem,szeret,es nem hasznal ki..


Meg csak annyi hogy az elso fiu osszel egyetemre megy,es talan enm fogjuk tartani a kapcsolatot es ezert nagyon felek hogy elveszitem..


Nem tudom mit tegyek...a masodik fiu ismet ossze akar velem jonni,mikozben en a elso fiut szeretem.Mindekettojuket szeretem,csak az elsobe szeremes is vagyok...

De o kihasznal meg neha mocsok velem,nem ugy mint a masodik aki mindig kedves,nyali-fali,rozsak,stb..


:((

nem tudom mit tegyek

segitsetek:(

Koszonom


2011. jún. 24. 22:30
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Elnezest a helyesirasi hibakert!
2011. jún. 24. 22:31
 2/19 anonim ***** válasza:

Egyértelmű második.


17/L

2011. jún. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én a helyedben tuti a másodikat választanám...nem szabadna kihasználnia és mocsoknak lennie veled...akkor nem ő az igazi...de az is lehet, hogy keresel egy harmadikat akit te is szeretsz és jófej veled :)
2011. jún. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De az elsot sokkalt jobban szeretem:((:((
2011. jún. 24. 22:41
 5/19 anonim ***** válasza:
tudod mi a helyzet. az hogy nőből vagy és a nők sosem logikusan gondolkoznak. ha te most használnád az eszed akkor megpróbálnád elfelejteni az 1.-t és rákoncentrálni a 2.-ra. Szerintem minden kapcsolatot szüntess meg az 1.-vel. A 2. helyébe képzeld magad. Hogy van vki akit szeretsz mindent megtennél érte ő meg mást szeret. Ugye ismerős érzés??? Na a 2. ugyanezt érzi és ő is legalább annyira szenved mint te még ha nem is mutatja ki. Szóval válaszd a 2.-at mert mellette boldog lehetsz. Ugyanabban a cipőben jártok. Te és a 2.. Szóval érezd át a helyzetét és rájössz hogy ő az igazi.
2011. jún. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

23:04 vagyok


Egy 20 éves srác véleményét hallottad.

2011. jún. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ha megkérdezné a barátnő-jelöltem, hogy mit szeretek benne, akkor 20 dolgot biztosan fel tudnék sorolni.

A mit utálok, mi nem tetszik benne kérdésre viszont egy válaszom sincs.

Tedd fel magadnak ezeket a kérdéseket!

2011. jún. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szeretnék kérdezni valamit. Melyik tetszik jobban külsőleg? Minden érzelmet félretéve! csak kémia! ..?
2011. jún. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Őszintén. Te összejönnél az elsővel mikor kihasznált? Honnan tudod,hogy mondjuk azért járna veled,hogy a másik csajt féltékennyé tegye vagy ilyesmi... Én inkább a 2.kal járnák...
2011. jún. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem...egyiket se válaszd!! Ha a 2. iránt nem vonzódsz, csak az tetszik hogy milyen jófej,stb stb nem éri meg belemenni egy kapcsolatba (saját tapasztalat). Tartsd meg, mint barátot! Az 1. meg felejtsd el! Van millió meg egy fiú ezen a világon! :)
2011. jún. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!