Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mivel kellene meglepjem?

Figyelt kérdés

Novemberben leszünk 1 évesek. Úgy gondoltam már most jó, ha elkezdek gondolkozni ezen, mivel általában kifutok az időből.

Szóval november elején leszünk 1 évesek. Sose volt még ilyen, ezért semmi ötletem nincs. Valamivel meg szeretném lepni.

Csak normális és érett válaszokat kérek. Köszi!

Amúgy én 17/L a párom 21/F


2011. aug. 21. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Azzal leped meg amivel szeretnéd. Az év még csak a kezdet.
2011. aug. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Amivel szeretném.. Sokat segítettél. Karácsonyra vettem neki órát. Születésnapjára elvittem Pestre az aqua parkba. Persze nem kell azt hinni, hogy pénzes vagyok. Csak lehetőség volt arra, hogy "elvigyem". Éppenséggel a születésnapja előtt mentünk fel Pestre oda és úgy gondoltam, hogy jól fogja ott érezni magát. Jól is gondoltam. Az óra pedig nem volt drága. Még is mutatós és a munkájához megfelelő. Sajnos nem vagyok egy ötlet mester, ezért írtam ide :/
2011. aug. 21. 21:38
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
háát a pasiknak sosem egyszerű ajándékot választani:S de ha esetleg a te párod díjazza az ilyeneket, akkor esetleg olyat is adhatnál neki am nem kézzel fogható, mondjuk egy meghitt este, romantikus vacsora vagy ilyesmi. de mondjuk ezt te tudod jobban mert te ismered őt:)
2011. aug. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen én ismerem, de valamiért olyan mintha le lenne korlátozva ez a részem és nem jut eszembe semmi sem :S
2011. aug. 21. 22:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Heineken
2011. aug. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem szereti a sört... És szerintem egy heineken nem éppen évfordulóra illő ajándék -.-
2011. aug. 24. 11:33
 7/10 anonim válasza:

Lehet olyat csinálni hogy a közös képeteket rányomtatják párnára, bögrére :)

Nem nagy és drága ajándék de elég ötletes és szerintem örülne neki :)

2011. aug. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
*nem nagy és nem drága
2011. aug. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ismered a hobbijával kapcsolatban vegyél valamit. Meg is kérdezheted tőle mit szeretne. Nálam semmit nem vesz el az ajándék értékéből, ha tudom mit kapok.

26F

2011. aug. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mivel pincér, ezért nem sok szabad ideje van :/ Legalább is ezen a munkahelyén. Örül ha ki tudja magát pihenni:S Régen táncolt (hip hop), most bmx-ezni akar, mert az nincs időhöz kötve :) Szóval elég változatos egy ember :)
2011. szept. 2. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!