Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a szakítás? Voltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a szakítás? Voltatok már így?

Figyelt kérdés
Rájöttem, hogy nem tudnám leélni az életemet a barátommal, mert van néhány dolog, amiben nagyon nem illünk össze, ezért szakítottam vele. Ha a szívemre hallgatnék, nem tettem volna meg, de mivel tudom, hogy nem fogok hozzámenni, szakítottam. Voltatok már ilyen helyzetben?
2011. aug. 22. 09:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Jól tetted. Sokan évekig nyűglődnek, mert a szívükre hallgatnak.
2011. aug. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mi volt az a néhány dolog..(?)
2011. aug. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Apróságok, de egymás agyára mentünk. Most még elviselhető volt, de tudom, hogy csak romlott volna a helyzet.


Utálok az eszemre hallgatni:( Annyira rossz!!!

2011. aug. 22. 09:26
 4/25 anonim ***** válasza:
Én is voltam már így 6 évig szenvedtünk egymás mellett, majd elhagytam, pedig nagyon imádtam, mert tudtam, hogy sosem leszünk jól meg. Ennek már 4 éve és most nagyon boldog vagyok, mert találtam mást, akivel most költöztünk össze. Szóval jól tetted, ez egy nehéz döntés mikor az eszedre kell hallgatni, de jobban jársz, mintha a szívedre hallgatnál.
2011. aug. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél. Meglátod eljön a Te embered :)
2011. aug. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Mi is a barátommal állandóan veszekedtünk, legfőképpen apróságokon, soha semmi konkrét dolog nem volt. Mi is egymás agyára mentünk sokszor. Aztán eljött egy olyan pillanat, hogy döntenünk kellett: vagy változtatunk pár dolgon vagy pedig búcsút intünk egymásnak. Döntöttünk, a mai napig imádjuk egymást és tudtunk változtatni egymásért. Azért kérdeztem, hogy milyen dolgokra gondolsz pontosan, mert nem mind1. Apróságokon lehet változtatni, kompromisszumot kötni ha szeretitek egymást és ha ezeken a kisebb dolgokon felül minden más passzol... Ha viszont több dolog se működik jól vagy alapvető dolgok, amiket az ember fontosnak tart egy kapcsolatban, akkor tényleg jobb elválni...
2011. aug. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Én pörgök, energikus vagyok, ő tutyamutya, lassú. Én precíz vagyok, tisztaságmániás, rendszerető, ő meg egy nagy kaotika. Én pontos vagyok, ő meg mindig fél órákat késik mindenhonnan, és ezt nem bírom idegileg, főleg, hogy nem egyszer szívtam miatta én is. Veszekedni nem szoktunk, inkább csak vitatkozunk, de azt is ritkán. Nagyon nagyon szerelmes vagyok belé, csodálom, hogy egyáltalán sikerült ezt "idejében" észrevenni.
2011. aug. 22. 13:19
 8/25 anonim ***** válasza:

Az én barátom is elég pontatlan, vagyis inkább kiszámíthatatlan. Én meg precíz vagyok vagy legalábbis mindig törekszem rá, ha megígérek neki valamit akkor az biztos, hogy úgy is lesz...na ő nem ilyen. Ahogy esik úgy puffan, elég spontán az élete. Ez az a tulajdonsága, amihez a legnehezebben tudtam hozzászokni. AZtán egy idő után megértettem, hogy ez nem ellenem van (ezt ő is mindig mondta), hanem ő egyszerűen ilyen...aztán idővel ő is alkalmazkodott hozzám, és már én is türelmesebb vagyok hozzá. De nálunk emellett minden stimmel, sőt néha úgy gondolom, hogy jó is, hogy nem vagyunk egyformák, úgy unalmas lenne...így eg kiegészítjük egymást. Egyébként meg te érzed, hogy mi a helyes döntés, én úgy ítéltem meg, hogy érdemes folytatnunk, mert olyan értékei vannak a rossz tulajdonságai mellett, amelyek miatt érdemes volt harcolni a kapcsolatért... Ha ezt te nem érzed, akkor szerintem jobb volt szakítanod...


(24/l)

2011. aug. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod:)

Én nagyon szeretem, mert nagyon jó ember, jóindulatú, nagyon jószívű, figyelmes, és nálam ezek a tulajdonságok többet érnek mindennél, ebbe szerettem bele. Külön-külön lehet, hogy tök jófejek vagyunk mindketten, de nem illünk egymáshoz. Biztosan talál majd egy lányt, akit nem vagy kevésbé fog zavarni a megbízhatatlansága, és én is biztosan fogok találni valakit, aki rám hasonlít jobban. A párválasztásnak nem az a lényege, hogy választasz, aztán kicsavarod önmagadat hozzá, hanem, hogy olyannal élsz együtt, aki úgy fogad el ahogy vagy, mert nem teljesen az ellentéted.

2011. aug. 22. 13:57
 10/25 anonim ***** válasza:

Hát igen, ezt nagyon jól mondtad :) Hogy elfogad olyannak, amilyen vagy és fordítva. Én sem azt mondtam, hogy meg kell változnia az embernek a másikért, hanem hogy alkalmazkodni, ha kell, akkor változtatni bizonyos dolgokon egy határig, amíg nem terhel meg annyira, hogy kifordulj önmagadból. Ezt hívják összecsiszolódásnak azt hiszem. :) De úgy látom te már végleg eldöntötted és nincsenek kételyek benned afelől, hogy helyesen döntöttél-e...:) Remélem megtalálod majd azt, aki illik hozzád! :)


(Előző voltam :)

2011. aug. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!