Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy idősebb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy idősebb, külföldi férfiba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden leírni. 22 éves nő vagyok,egy munkakapcsolat során megismerkedtem egy nálam jóval idősebb férfival. Többször is vissza kellett jönnie Magyarországra,hiszen újra odaszólította a munkája ahol én dolgozom. Amikor már legelőször megpillantottam,akkor is tetszett,de csak legyintettem egyet,hogy én itt maradok,ő elutazik,és ennek így semmi jövője. Aztán telt múlt az idő,és újra Magyarországra jött. Elkezdtünk beszélgetni,elhívott egy kávézóba,minden ment a legnagyobb rendben. Csak az a helyzet,hogy bennem nagyon felerősödtek az érzelmek,és komolyan mondom már alig bírtam visszafogni magam,de intelligens nő lévén sikerült. :-) Úgy gondolom,hogy én is tetszem neki (nem semmiért hívott el -gondolom én). Semmi hátsó szándéka nincs,és nekem sem,nem a "pénzre hajtok",hála az égnek mindenem megvan,elő tudom teremteni magamnak. Szerintetek lehet jövője ennek a dolognak,úgy hogy ő a világ másik felén él és dolgozik? A sok korkülönbség kiküszöbölhető? Annyira tanácstalan vagyok. Köszönöm szépen a válaszokat.
2011. aug. 22. 16:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%
Ha a helyedben volnék,inkább keresnék magamnak egy fiatal,magyar férfit.Persze azt csinálsz amit akarsz,ezt neked kell eldöntened.
2011. aug. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Igazából az érzéseiteket csakis ti tudjátok. :)


Ha a józan észre hallgatsz, akkor tényleg ismerkedtek egy kicsit. Mert lehet, hogy melletted, a "magyar lány" mellett van neki két "francia lány", három "orosz lány", négy "német lány". Érted, hogy ezzel mit akarok?

Manila tényleg nem a világ leggazdagabb országának a városa, úgyhogy ha odamennél, akkor is kérdéses, hogy mondjuk munkát találsz-e ott? Nem lesz-e az, hogy ő fog eltartani téged, meg ilyenek.

Az pedig, hogy 37 éves... Valószínű gyereket akar majd lassan, családot...


Ismerjétek meg egymást, nagyon! 2-3 hónap szerintem tartható a mai technikai világban.

Aztán, ha mégis úgy döntesz, hogy mész, akkor tartsd fent magadnak a magyar életedet, legyen egy hely, ahova hazajöhetsz.


Egyelőre azt mondom, nem mennék el.

Anna Londonból, aki amúgy egy férfi miatt jött ki, aki azóta a férje. De az ő sztorijuk teljesen más. :D

2011. aug. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon megbántam, hogy külföldre költöztem a férjemmel, feladva a karrieremet. Az elején nagy a szerelem és az izgalom, új élet, új ország, de van, akinél ez elmúlik, és csak a hiány marad. Persze, kívánom, hogy neked ne így legyen, de az én tapasztalatom ez.
2011. aug. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt tanácsolom, mint az előttem szólók: egyenlóre ne adj fel semmit és ne költözz.


Soha ne tudhatod, milyen szándékai vannak. És ebbe sajnos a legrosszabb is benne lehet.


Teszteld le: ha valóban te is fontos vagy neki, akkor egy darabig ez működik távkapcsolati szinten is. Ismerd meg az érzéseit, és legyés biztos a asajátodban is, addíg ne add fel a karriered.


Hidd el, az, hogy ilyen jó pozícióban dolgozol, nagy kincs. Ne herdáld el egy fellángolás miatt. Ha pedig ez több, mint egy fellángolás, csak akkor fog kiderülni, ha többször találkoztok és beszélgettek.

2011. aug. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! :-) Igazatok van,hogy meg kell ismerni,úgy váltunk el,hogy tartjuk a kapcsolatot. Azt még nem tudjuk,hogy újra neki kell-e jönnie Magyarországra a cégtől. ( Nagyon remélem,hogy igen :-)) Remélem kialakul valami,legalábbis én nagyon szeretném.
2011. aug. 24. 13:44
 16/18 anonim ***** válasza:
63%
Elárulod,hova valósi?Különben pedig egyáltalán NEM idős a pasi(ebből én arra következetettem,hogy legalább 45-50 éves).Én biztos,hogy nem hagynám ki.Én 25 éves voltam,amikor beleszerettem egy nálam 15 évvel idősebb német pasiba.Ki is költöztem Hozzá.Nagyon nagyon nagy szerelem volt,csak sajnos az élet közbeszólt(másfél évvel később hirtelen meghalt).Ennek most 15 éve(azóta férjhez mentem,van 2 gyerekünk,és boldog vagyok)de még mindig nagyon jó szívvel,mosolyogva,és szeretettel gondolok Rá...
2011. aug. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
70%
Ja,most esik le a tantusz!Köztetek is 15 év a korkülönbség.Én nem hagynék futni egy esetleges szerelmet...
2011. aug. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
68%
Lakva lehet megismerni egymástDe jol gondold meg a gyerekvállalást!Ne égess fel magad után mindent,ha mész!Vagy jöjjön ő.
2011. aug. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!