Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire beteges vagy gáz az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire beteges vagy gáz az, hogy egy külföldi (de nem világhírű) "celeb"-be vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
Sosem láttam még előbe, csak videókat rengeteget nézek róla nap mint nap. És valahogy úgy érzem, hogy ő kb nekem az álom nő, a top, vagy mi... 20 éves vagyok, és szerintem nincs semmi mentális betegségem, rengeteg barátom és haverom van. A szüzességemet is elvesztettem 15 éves korom. Jó pár bnőm volt már. Semmi ilyen jellegű problémám nincs. Csak eléggé furcsának érzem a helyzetet. Nah, valaki vmi vélemény? :P
2010. jún. 9. 23:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a celeb egy romantikus filmben játszó női színész? sima fellángolással nincs semmi baj, majd elmúlik
2010. jún. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem gond.

Én is hagynám lady gagának, hogy seggbe kúrjon.


SP

2010. jún. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem színésznő, énekesnő (17 éves) :D és marha cuki és nagyon váá :D
2010. jún. 9. 23:48
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel nincs is baj, én sem ellenkezném. Csak, nem túl beteges az, hogy napi 1 órát azzal töltök, h nézem a videóit. Nem csak klippeket, hanem minden backstage solo, reallife stb. szarság videokat?!
2010. jún. 9. 23:49
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy szerelmes. Ez csak egy vonzalom, tetszés, amit felfújtál. Gáznak nem gáz, ennyire majdnem minden lány volt tiniként "szerelmes" egy hírességbe. Fiúk is, csak kevesebben.

Keress a magad közelében valakit.

2010. jún. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is szerelmes voltam kb. 12 éves koromban belé:

[link]

Egy kanadai színésznő, Allison Hossack. Azóta persze elmúlt, de emlékszem mennyire megszállottan gyűjtögettem róla képeket és a filmeket/sorozatokat amikben szerepelt :)

2010. jún. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez mind rendben van persze, csak azért érzem furcsán magam, mert én 20 éves már elmúltam.(szoval nem 12... :D) Idén töltöm a 21et és ez az egész imádat kb 2 éve kezdődött. Szóval, nemtom. Furcsállom. :S Hiányzik az egész ha 1 hétig nem nézek róla videót kb. :D
2010. jún. 9. 23:56
 8/11 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy 20 éves vagy, simán lehetsz éretlen. :D

Valamiből mindenkinek ki kell nőnie. :)

2010. jún. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kikérem magamnak, hogy éretlen vagyok! :D "Azon" a téren főleg :) de nemtom. Lehet, hogy ez azért van mert nekem kiskoromba nem volt ilyen "szerelmem"? :D 15 éves koromban, kezdődött egy 2 éves, kapcsoaltom pl. Lehet nem volt időm kinőni? :o
2010. jún. 10. 00:03
 10/11 anonim ***** válasza:

Lelkileg éretlenre gondoltam, nem testileg. :)

Nekem 14 évesen tetszett nagyon egy német énekesnő, de amint eltűnt a süllyesztőben, el is felejtettem rajongani iránta. :)

2010. jún. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!