Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fellángolás, vagy belészerette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fellángolás, vagy belészerettem, mit válaszoljak neki?

Figyelt kérdés

A paismmal 5 hónapja járunk.Van egy fiú akit régebb óta ismerek,és nagyon jóba lettünk az utóbbi időben.Szerelmett vallot...de én nemtudtam mit válaszolni neki...

Jó vele mindent csinálni,és kedvelem is,sokszor jobb vele mint a barátommal.A barátomhoz képest ő helyesebb,kisprotoltabb,jóval töbször megtud nevettetni.Viszont elég zűrös az élete,a családjával,a barátaival.Amióta bevallota egy kicsit minden máslett,máshogy beszél velem ha beszél,sőt kerül.A mostani barátommal meg mindig összeveszünk,viszont kiisbékülünk.Nemtudom hogy msot csak azért kerül a fiú mert fél,vagy esetleg valami más.Nemtudok válaszolni neki,mert nemtudom mit érzek:S


2010. febr. 27. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
csald meg és erősítsed azt a hitet hogy egyes NŐFAJTÁKAT tilos szeretni
2010. febr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szakits vele... Ha már a gyanúja felmerül,hogy nem szereted, akkor hagyd el. Mit kinzod?


(Az előttem szólonak igaza van, sajnos a hozzád hasonló emberek miatt nevezik a nőket qrvának.)

2010. febr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!