Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normalis dolog, h ennyi ido...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis dolog, h ennyi ido utan is (5honapja) meg mindig ennyire utaljam azt a csajt akivel megcsalt a volt baratom?

Figyelt kérdés

vagyis nem tudom utalate de mikor meglatom jon h meterekre kikeruljem csak h ne menjek vele szembe annyira nem birom a kepet,a masik dolog meg h sajna vannak kozos barataink a holgyemennyel ugyh neha egy tarsasagba vagyunk...ha voltatok mar ilyen helyzetbe vmi tipp amivel tul tudnam tenni magam a dolgokon mert sajna az ido nem segitett es erzem h csak magamnak teszek ezzel az erzessel rosszat de sajna nem tudom kontrolalni...


23L


2011. aug. 23. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen az, én is utálnám a helyedben. Midnesetre uralkodj magadon, és ne mutasd ki, hogy ennyire utálod, csak nézd levegőnek és kész. Ilyen ócska emberekkel felesleges foglalkozni.
2011. aug. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem egyszerűen próbáld levegőnek nézni, mintha ott se lenne. Társaságban is beszélgess inkább valaki mással.

Sajnos én is voltam ebben a cipőben, azzal vigasztaltam magam, hogy ha velem megtette, a másik csajjal is megteszi. S így is lett. :D Azóta csak egyszerűen elfordulok, ha meglátom.

2011. aug. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szerencsere nem jottek ossze a volt baratommal,csak egy ilyen egy ejszakas dolog volt,csak duhit s rosszul esik h tudta h mi a helyzet s ennek ellenere megis megtette...lehet ugy tunik h egyedul a csajt hibaztatom de nem,csak a pasi szerencse nincs mar egyikunk kozeleben sem,s igy konnyebb volt azt a reszt "elfelejteni"nem is beszeltunk mi azota,de sajnos a lannyal nagyon gyakran talalkozunk s igy meg nehezebb az egesz
2011. aug. 23. 10:18
 4/4 anonim ***** válasza:
IGEN, hisz ő volt (és még mindig az) az a kis c.afka, akivel megcsalt a barátod. Ha látod ne vegyél róla tudomást.
2011. aug. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!