Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ötlet-e? Főleg lányoktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet-e? Főleg lányoktól várnék választ

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki már régóta szerelmes vagyok, tudja is, és sajnálja amiért csalódást okozott. Egyébként ettől eltekinve jóban vagyunk. Az a kérdés, hogy milyen ötlet az, hogy bekopogjak hozzá és amikor ajtót nyit szó nélkül lesmárolom? 15/F
2011. aug. 23. 11:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

olyan érdekes nem biztos hogy díjazni fogja.

főleg ha a szülei véletlenül látják

2011. aug. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hívd el randizni, és tarts ki mellette
2011. aug. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

1. Ő nyit ajtót. Megrémülsz, nem smárolod le, hülye szituba keveredsz.

2. Ő nyit ajtót. Lesmárolod, nem akarja, visít, apuka jő, hazáig rugdos.

3. Nem ő nyit ajtót. Hülye szituba keveredsz megint.


Mert ez a "sajnálja, amiért csalódást okozott" szöveg eléggé arra hajaz, hogy te neki nem kellesz.

2011. aug. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ne... én ha adnék neked esélyt, elveszítenéd.
2011. aug. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sz@r ötlet beszélj vele inkább és ne akkor amikor otthon van hanem mikor más helyen vagytok!Ha én adnék esélyt és ezt csinálnád elveszítenéd!
2011. aug. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
egyet értek a 3.-dik válaszolóval.
2011. aug. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%

:)..a nagymama nyit ajtót, jól lesmárolod...erre berángat a szobájába és jól megb*sz...

és ebben mi a gáz??... nem elég, hogy a csaj gyűlölni fog mert levarrtad az ő egyetlen édes nagymamáját, de még a szülei is megutálnak, mert a nagymamit leültetik kiskorú megrontásáért!

ajánlom, hogy előbb juss be a lány szobájába és ott smárold le...

2011. aug. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Örülhetsz, ha megúszod egy pofonnal, és nem áldozod fel a jó viszonyt is egy csókért.
2011. aug. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem csak az olyan szar szituk kerülhetnek itt szóba, amiket a 3. válaszoló már leírt, de ha tényleg sikerül lesmárolni utána mit csinálsz? ha a csaj is viszonozná a szerelmet akkor már szerintem mondta volna és boldogság lenne.. magyarán nem hiszem, hogy örülne neki. lehet, hogy kapnál 1 pofont vagy leordítana, vagy csak lazán nem akarna veled beszélni többet.. elromlana a kapcsolatotok.
2011. aug. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én örülnék neki:D ez olyan filmbe illő jelenet lehetne..:) ne félj a kudarctól..nem veszthetsz olyan sokat...egy csókért még nem harapták le senkinek a fejét..:)
2011. aug. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!