Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lesz ebből valami komoly? (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz ebből valami komoly? ( hosszú )

Figyelt kérdés

Ez egy picit hosszú történet lesz (:

Úgy kezdődött, hogy találkoztam egy fiúval és ő még hozta 2 haverját ( erről én nem tudtam ) elbeszélgettünk, hülyéskedtünk jó volt minden !


Pár nap mulva az egyik pali megkeresett ( akit nem tudtam h megy a talira ) , tökjól elbeszélgettünk, de külsőre sem nagyon jött be nekem, meg nemis gondoltam arra, hogy ő esetleg szeretne tőlem valamit :) és mondta hogy találkozzunk, de én nem akartam, folyton csak kifogásokat kerestem, jó ezt 1 hónapig így húzni tudtam, és végül találkotam vele ( amihez semmi kedvem nemvolt, leis akartam mondani az utolsó pillanatban, csak barátnőim mondták, hogy találkozzak már vele ha ennyit várt ) Elvitt egy elég szép helyre, beszélgettünk, hüléyskedtünk egymással és egyszer csak megcsókolt ! Igazából én nem akartam azt a csókot, de miután megcsókolt nemtudom mitörtént velem, de mindent teljesen másképp láttam :| vele akartam lenni, nem akartam haza menni, mintha nem is aza személy lett volna ott mellettem, akivel nem akartam találkozi . Nagy unottan mentem a talira és teljesen vidáman felpörögve mentem haza. Kérdezték is, hogy mivan velem :)

Reménykedtem benne, hogy fogom még látni, és így is lett, akkor is nagyon jól éreztem magam vele, teljesen feldobja a napomat, imádok vele lenni :)) Mikor az első talira mentem, nem gondoltam volna, hogy ez lesz belőle.


Már lassan 1 hónapja kavarunk, de én többet szeretnék úgy érzem. És nemtudom mivan velem, de mióta ismerem más palikkal nemis találkozgatok ( ezelőtt soha nem volt rám senki ilyen hatással ) Esténként sírok, vagy azért, hogy mennyire boldog vagyok amikor vele vagyok, vagy azért, mert nem tudom hogy ő szeretne-e többet ennél :/ És amikor rámír még jobban elkezdek sírni. SOHA nem volt még velem ilyen, amikor msnen beszélgetünk, szinte majdnem mindig sírok ! És hogy miért ? Én sem tudom :/ egyszerűen annyira boldog vagyok, annyira feltud pörgetni .



4 hónapja vége lett egy majdnem 2éves kapcsolatának, és arról a lányról nagyon sokat mesél nekem. Lehet , hogy szereti még ? Végülis megértem, azért elég sokáig együtt voltak. Kérdezte hogy szeretem-e meg hogy mennyire, és mondtam hogy nagyon, mondta hogy ő is ! Csak annyira félek, hogy nem akar tőlem többet ( kavarásnál ) Bár mondta, hogy neki kell egy kis idő, mire valakit tényleg megszeret/megismer és lehet arra "vár" .

Mondta azt is, hogy látja rajtam, hogy amikor vele vagyok, mennyire felvagyok pörögve és milyen vidám vagyok :)

Annyira érdekes, hogy külsőre nem is tetszett, és most teljesen máshogy látom . Régebben mindíg mondták nekem, hogy ne csak a külsőt, hanem a belsőt is vegyem figyelembe, eddig sohasem tudtam, de azthiszem most sikerült :)

Mondta nekem, hogy amikor legelőször találkoztunk ( véletlenül ) ő már akkor tudta, hogy lesz valami :| ami számomra elég meglepő volt, hisz tök véletlenül találkoztunk


Szerintetek lesz ebből valami ? És miért sírok folyton ? :|

komolyan soha senki nem volt még rám ilyen hatással, nem értem énsem ezt az egészet



16/L


2011. aug. 23. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
A jósgömböm szerint nem lesz. De a jósgömböm 50%-ban téved.
2011. aug. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Figyi kislány... Ha bejön a pasi ne tökölj, mert elmegy. Az, hogy a régi csajáról beszél sokmindent jelenthet. Tudd meg hogyan lett vége annak a kapcsolatának. Abból kiderülhet minden. Mellesleg, ne hagyd, hogy kihasználja a rajongásodat. Amíg nem jártok ne add oda neki magad, mert az azt jelenti, hogy komolyabb kapcsolat nélkül is megkap. Ha ő kell, húzzál bele és szerezd meg magadnak, ne várd mások segítségét, magadba bízz és összejön! ;) Sok sikert.
2011. aug. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hú, ez tényleg hosszú volt...

érdekes ez a sírás dolog, nem hallottam még ilyenről...nem gondolod, hogy ez csak valamiféle fellángolás? az pedig, hogy a volt csajáról beszél, még nem jelenti azt, hogy szereti...lehet, hogy hozzád pedig még csak kötődik, nem pedig szeret. hány éves a srác? meg ha azt mondta, hogy még kell neki kis idő, akkor adj neki. bár ez is furcsa, hogy ha időre van szüksége, akkor miért találkozgat veled? vonuljon el, pihenje ki a régmúltat és friss fejjel kezdjen egy újba, miért húzza az agyad?!

2011. aug. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mesélte hogy miért szakítottak ! Dehogy adom meg magam !!! tuti nem :)

köszönöm a válaszodat

megszerzem :$ :)

2011. aug. 23. 12:54
 5/5 kuktaberci ***** válasza:

Tiszta szerencsétlen vagy!

Miért mindig az kell a nőknek amit nem kapnak meg?

Amit megkapnak az meg nem kell nekik?!

Mondta hogy nem akar rádmászni, erre te meg rá akarsz mászni.

Hagyjál már neki egy kis teret!

2011. aug. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!