Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mit tegyek hogy nyitotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit tegyek hogy nyitottabb legyek?

Figyelt kérdés
annyira szégyenlem magam,18 éves lány vagyok de még pasim az életben nem volt. most már végre szeretnék szerelmes lenni!!!! mások már 14 évesen túl vannak mindenen én meg itt vagyok és egyszerűen annyira nem hiányzott az életembe egy barát hogy nem is kerestem. az a helyzet hogy most meg már cikinek is tartom hogy keressek mivel mit mondana egy fiú arra hogy 18 éves szűz lány??? egyszerűen félek belemenni bármilyen kapcsolatba pedig már ugy vágyom rá. mégis mit csináljak? volt már valaki iylen helyzetben??
2011. aug. 23. 18:48
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat, akkor öltözködjek nőiesen ennyi lenne??

egyébként lehet azért is nem "mertek" közeledni felém a fiúk mert nem éppen nőiesen öltözködtem de hálistennek már sikerült változnom az évek során,ezt meg is jegyezték egy páran hogy "jó csaj vagyok" de nekem ez oylan nehezemre esik elhinni. sajnos önképemmel mindig is baj volt ezen nem nagyon tudok változtatni.

2011. aug. 24. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!