Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem a meleg munkatár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a meleg munkatársamba és akárhogyan is próbálom nem tudom kitörölni a fejemből! Napról napra rosszabb . Szerintetek lehetséges, hogy mégis " meggondolja " magát és rájön arra, hogy a lányokkal talán mégis jobb lehet!?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve dolgozunk együtt és az elején még csak nem is tetszett. ( Hozzá tenném NEM TUDTAM, HOGY MELEG, semmi jelét nem mutatta, olyan mint egy normális 25 éves pasi )

Aztán észre vettem, hogy titokban mindig néz és én is néztem és egyszer csak el kezdtem érezni, hogy hiányzik amikor szabadnapos és jött az a bizonyos érzés is.. Beleestem.. Aztán egy nap csúnyán összevesztünk (mindketten "hirtelen" természetűek vagyunk ), kiabáltunk egymással meg sértegettük is egymást.. Most nem beszélünk egymással.. :(((

De tudom, hogy neki is rossz mert érzem és mindig figyel , látom, h néz, állandóan néz és én sem birom ki, hogy ne bámuljam egyfolytában.. Megőrülök... Nagyon rossz.. Nem tudok másra gondolni, csak rá. Az a fura, hogy általában a legtöbb srácot simán megszerezhetném de nekem Ő kell.. Miért pont az én nagy Ő-m döntött úgy, hogy bemelegszik ?? Lehetséges, hogy várjak rá és majd talán történik valami ? Vagy hogyan kezeljem a dolgot... Nem értek én már semmit, nagyon magam alatt vagyok :((( Ráadásul lehetne egy előléptetésem, de akkor el kellene hagynom a mostani helyet ahol dolgozom, h másik üzletbe helyezzenek. Visszautasítottam az előléptetést is, mert nem birom ki, h ne lássam nap- mint nap... :((Ha valakinek van valami jó tanácsa, vagy tud egy hasonlo, megtörtent szituaciot akkor légyszi ossza meg velem !!!


23 L


2011. aug. 24. 19:09
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
0%

Mikor fogjátok már felfogni, hogy a homoszexualitás egy betegség(pontosabban kromoszómális degeneráltság)?

Cseszettül nem ő dönti el, hogy most akkor meleg lesz vagy nem lesz.

Ha meg mégis így van, akkor nem homoszexuális, hanem divat b*zi, azmeg megint csak teljesen más és elítélendő.


Üdv.

2016. máj. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!