Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadjam ezt az okot szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadjam ezt az okot szakításnak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy én 15 éves lány vagyok. Ő 18 éves. 3 hete vagyunk együtt. Úgy érzem, hogy szerelmes vagyok. Volt már egy komolyabb kapcsolatom 4 hónapig tartott. De akivel most vagyok ez másabb. A probléma az, hogy szakítani akar velem. Az ok a SZÜLEIM, amit nem tudok megérteni. Ő budapesti én komáromi. másfél óra az út mégis már két hétvégén itt aludhatott. Szó nélkül megengedték. Egész nap a szobámban ülünk, fekszünk, mert ő nem akar sehova se menni. A szüleim erre se szólnak semmit. Anyu megfőz neki, direkt amit ő kér. Akkor megyünk ha eszünk vagy wc. Ő mégis azt állítja, hogy depressziósan megy haza tőlünk, hogy a szüleim kikészítik őt, hogy ő ezt nem bírja. Velem van a baj és csak hazudik, vagy tényleg a szüleim?
2011. aug. 24. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Buta.Nem szerelmes beléd,ha az lenne,nem mondana ilyeneket,nagy kamu az egész.El kell fogadnod,más választásod nincs.Engedd el,jobban jársz.22/F
2011. aug. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szakítani akar, teljesen mindegy milyen okot ad neked úgyis vége van a kapcsolatodnak. Így szerintem lépj tovább...
2011. aug. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha veled van a baj rá jött hogy ciki vagy neki mert ilyen korba még soknak számít az a 3 év :)
2011. aug. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hazudik, és elég gáz, hogy nem akar kimozdulni..
2011. aug. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
pedig 3 hét alatt 5x le is fektetett. elvette a szüzességem is.
2011. aug. 24. 19:33
 6/12 szamóca.. ***** válasza:
100%

miért mit tudsz csinálni? nem fogadod el? és akkor mi lesz?

kifogás szaga van, de valójában nem kell azt megindokolni. szakított, és kész.

2011. aug. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ott aludt...

Ha volt szex, akkor megkapta amit akart, és tovább áll.

Ha nem volt szex, akkor azért szakított, mert ő úgy gondolta, hogy már épp aktuális lenne végigpróbálnotok a kámaszútrát.


Szerintem kérj tőle bocsánatot, hogy 15 évesen még a szüleiddel laksz, és kinya.lták a seggét, én se értem, hogy képzelhetted, de tényleg...


Ne sírj utána, nem érdemes, örülj, hogy hamar megszabadulsz egy ilyen kis pötstől, és nem pazaroltál rá több időt.

2011. aug. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Jaaa, hogy már megvolt a szex, ötször is, három hét után.

A tinirib.ancok így szoktak járni, és erre valók: párszor megkeféled, és ha meguntad, akkor dobod, nem érdemes vele több időt tölteni.


Szerintem kifejezetten dicséretes, hogy képes volt ennyit utazni egy jó kis szaftos pi.náért, és nem te utaztál hozzá.

2011. aug. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 BlackSword ***** válasza:
65%

Most mindegy, hogy elfogadod vagy nem, mert már szakított, tehát VÉGE...

Szerintem tedd túl magad rajta... Majd jön egy rendesebb srác, akivel jól kijöttök majd... Fel a fejjel, jön már a következő vonat, csak még nem látszik...

2011. aug. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ahogy az utolsó mondja...fel a fejjel, eldicsekszel a suliban első nap, hogy már keféltél, ott is aludhatott, és már az első héten többször is megkapott.

Annyi udvarlód lesz egyből, csak győzzed őket hátrakísérni a WC-be, és bemutatni a vadiúj tudományod.


Amennyiben sokan tudják rólad, hogy már rendberaktak, és ilyen hamar el is használtak, úgy neked már pletykálni se kell, lesz aki megteszi helyetted.

Biztos nagyon népszerű leszel a fiúk között szeptembertől, nincs miért aggódnod.

Fel a fejjel, most ez a divat.

2011. aug. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!