Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok mindig sírós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok mindig sírós hangulatban, ha pár napot külön töltök a páromtól?

Figyelt kérdés
2,5 éve vagyunk együtt, össze is költöztünk, sokat vagyunk együtt. Ennek ellenére, ha a hétvégét külön, otthon töltjük, szinte befordulok. Tudom, hogy mások meg alig tudnak együtt lenni, de ez már nem normális, ahogy ilyenkor érzek.
2009. ápr. 17. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:

annyira szereted hogy mar nem tudsz nelkule lenni..hisz ha eggyutt eltek,akkor mar megszokotta valik hogy nagyreszt mindig eggyutt vagytok

es annyira hianyzik neked hogy elkezdesz sirni..hisz szereted..

lehet o is hasonlokepp erzi csak nem mutassa ki

2009. ápr. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia, én pont ugyenígy vagyok, 2,5éves kapcsolat, és néha rám is rámtör az érzés mikor külön vagyunk :(

viszont bármily meglepő, néha én vágyom egy kis magányra is, attól függetlenül, hogy máskor meg hiányzik

ki tudja hogy van ez :D

2009. ápr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj én is ilyen vagyok. Mi is együtt élünk már,de még csak 1.5 hónapja. Kb. 1 éve vagyunk együtt, de multkor azt mondta hogy vasárnap haza kéne menjen, úgy alakítottam a programjainkat, hogy együtt tudjunk menni, régebben pedig amikor még nem éltünk együtt, de minden nap találkoztunk és hétvégén nálunk voltunk azt mondta hogy egy hétvégén nem jönne haza, ezt én is sírva éltem meg.


Ez a ragaszkodás, a szeretet jele, és hogy te is érzelmileg "egy kicsit túlcsordulsz":)

szerintem meg lehet oldani a dolgot egyszer közösen mentek az egyikőtök szüleihez, a 2. héten pedig a másikótok szüleihez. És akkor nem töltitek külön a hétvégén.

2009. ápr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ezt bizony a hiánya okozza és a szerelem amit iránta érzel....nálam is így van csak avval a különbséggel, hogy én 2-3 nap 'nemlátás' után veszekedni kezdek vele,a hétvége felé meg, amikor találkozunk, megnyugszok...:D
2009. ápr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A túlzott rámászás elég zavaró tud ám lenni.
2009. ápr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi csak 3hónapja vagyunk együtt, s most hosszú ideig nem tudunk találkozni(már 19napja nem találkoztunk és még 63napig nem is tudunk) eddig ahányszor találkoztunk, mindig 2-3 teljes napokat töltöttünk együtt s nagyon hiányzik a másikunk mindig és nem 1-2x sírt (hol egyikünk, hol másikunk - szerintem nem szégyen ha egy pasi sír a párja hiánya miatt), szóval a befordulás szerintem nagyonis normális és gyakori.
2009. ápr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért egy kicsit nyugtató, hogy többen is így vannak ezzel. Már kezdtem azon aggódni, hogy csak én reagálom túl a dolgokat, de látom, hogy ez a viszonylag "normális".
2009. ápr. 17. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!