Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért távolodik el tőlem?

Figyelt kérdés

A barátommal nagyon jól megvagyunk,bár néha szoktunk veszekedni,de soha nem szakítottunk eddig. Azt sem engedte még,hogy haza menjek ha valamiért idegesek voltunk egymásra. Nem is beszélek más srácokkal! Elvileg ő sem beszél más csajokkal,csak ha a munka miatt kell. De hétköznapokon,amikor beszélgetünk,gyakran ingerült és játszik miközben telefonálunk... Régebben pedig még dicsekedett is az ismerőseinek,hogy ő mióta ismer engem,nem is játszik a gépen. Órákat beszéltünk telefonon és mondta is,hogy ez jó,mert egyszerre vagyok a "barátnője" és a csaja is. Mostanában minden este játszik,ez nem is zavarna,de ő már kevesebbet mondd magától,kérdezgetnem kell,mert beszélgetni viszont szeretne... Most is 1 órákat beszélünk esténként,meg néha felhív pár percre melóból.. De én inkább beszélnék fele ennyit,csak figyelne rám úgy,mint régen...

Mindig jó kedvem van általában,de emiatt mindig lehangolt leszek és rossz érzésem van... Mit tegyek,hogy újra olyan legyen,mint régen? Miért érzem mindig azt,hogy velem van,de mégsem? Félek,hogy van valaki,akivel szívesebben beszél..

Szerintetek is csak paranoia, vagy van okom aggodalomra???


2011. aug. 24. 23:25
 1/10 sas15 ***** válasza:
0%

menjél haza ronda vagy....

amugy küldesz egy képet privibe megmondom mi a baja veled...

2011. aug. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

jajjajjaj végig se olvasom de válaszolok:

-tul sokart dumálsz

-hülyeségeket dumálsz

-valami a kinézeteddel piszkálja

-és mivel volt időd ezta regényt leirni

nem csinálsz tul érdekfeszitő dolgoka

-nem tudsz érdekfeszítően beszélgetni

2011. aug. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 twinky ***** válasza:
48%
A vilagegyetem tagul. Minden egyre messzebb kerul a tobbi dologtol.
2011. aug. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
nem vagy képes kielégiteni az ő kommunikációs és vizuális szükségleteit!
2011. aug. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
nem tudod lekötni a figyelmét!
2011. aug. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem küldök képet,mert akkor más is felismer! :p Enyém a szőke herceg, nem lehetek ronda! Rossz válasz! Van jobb??? ;)
2011. aug. 24. 23:57
 7/10 A kérdező kommentje:

De mivel lehet felkeltenem az érdeklődését több,mint 2 év után???


Hétvégente mindig együtt vagyunk,olyankor jó minden.


De hétköznap,amikor csak telefonálunk.. Akkor milyen érdekes dolgot lehet csinálni?

2011. aug. 25. 00:10
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ilyen,de nem tudom miért...

Gondolom nem akarja,hogy unalmas legyen a kapcsolat,ezért nem mond el mindent,meg nem hív fel...

Nem értem,miért van így,mi 1 éve vagyunk együtt,de nekem is ilyen... :S

Szóval,nem csak nálad,nyugi. ;)

2011. aug. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, majd többet hallgatok! =D
2011. aug. 25. 00:28
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó csajszi - ebben lehet valami,köszi a választ! =)
2011. aug. 25. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!