Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon megbántottam és szakíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megbántottam és szakított. Szerintetek újra lehet majd kezdeni idővel?

Figyelt kérdés
Azt mondtam a barátnőmnek hogy "ha ronda lennél nem járnék veled".Ő ezen nagyon megbántódott és szakított velem.Én nagyon szeretem és nem akartam megbántani, szerintetek vissza jön még hozzám?
2011. aug. 25. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Én biztos nem mennék vissza hozzád...szerintem ő sem fog...
2011. aug. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azt mondtam a barátnőmnek hogy "ha ronda lennél nem járnék veled".


igen, benne van ha ronda lennél, de gondolom mert vele vagy nem ronda, szóval nem tudom min rágott be ...

2011. aug. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 BlackSword ***** válasza:
51%
Gratulálok... Ha van benne egy csöpp önérzet, akkor azt is elfelejti, hogy ismert, és továbbadja minden nőnek akivel csak szembetalálkozik, hogy milyen vagy... De ha már ilyen vagy, akkor legalább gondolkoznál, mielőtt kinyitod a szádat...
2011. aug. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 B.angel ***** válasza:

Az én barátom is pont ugyanezt mondta... Most nem értem ezen mit kellett besértődni? Miért kéne a lánynak elfelejtenie a kérdezőt? Ezzel mi rosszat mondott? Számára ronda emberrel miért járjon. Ezzel azt akarta kifejezni, hogy nem ronda azért van vele! Elég sértődős vagyok (tényleg iszonyatosan), de azért ezen én sem húztam fel magam!

Hát ha ilyen miatt kiakadt... Nem tudom, beszéld meg vele, hogy te ezt jó értelemben mondtad, ezen nem kellett volna megsértődnie. Azrán majd alakul valahogy.

2011. aug. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem nincs oka megsértődni..ha ezen berágott akkor hagyjad inkább -.-"
2011. aug. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
szerintem sem fog vissza menni hozzad..legkozelebb valogasd meg a szavaidat ;)
2011. aug. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezen énis kiakadnék, de emiatt nem tudnék szakítani. Közölted vele, hogy kb csak azért szereted mert szép. Lehet nem így van, de ő ezt vette le az egészből.
2011. aug. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

De azért gondolkozzatok már. Ha azt mondta, hogy ha ronda lennél, nem járnék veled, akkor tényleg igaz, hogy a csaj szép. Viszont semmi sem tart örökké... A szépség lassan elmúlik, és már a nő csak a szépsége alatt szerzett biztos partnerre számíthat. Tehát a kérdező ezzel azt mondta a csajnak, hogy "HA MEGÖREGSZEL, ÉS CSÚNYA LESZEL, ELHAGYLAK!"


Vagy vegyünk egy drasztikusabb példát. A lány autóbalesetet szenved, és szétszabdalják az üvegszilánkok az arcát. Soha nem lesz többé szép. És abban a helyzetben erre az emberre nem is számíthat, mert csak a szépségéért van vele.

2011. szept. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy ha ronda lennél nem járnék veled??: O

Te teljesen hülye vagy?: O

Ilyet mondani egy lánynak... És, de. ezen meg kell sértődni, mert evvel azt mondtad, hogy a külsejét szereted és nem a belsejét.És nekünk lányoknak fontos ez...Evvel mindent elrontottál szerintem.Próbálkozz hátha, de ne nyaggasd, mert lehet csak még jobban megharagszik...

2011. nov. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!