Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiszt ek az ilyen nagy szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiszt ek az ilyen nagy szerelemben?

Figyelt kérdés

Megismertem szigeten egy holland srácot,és egy egész estét átbeszélgettünk vele,de aztán mentem aludni,és mondtam hogy holnap találkozzunk,mire kérdezte hogyan mikor nincs telefonom,mert épp aznap vesztettem el(hála ég másnap meglett) és ezért megbeszéltük,hogy másnap fél10kor találkozunk..de nem volt ott(valszleg nem kelt fel,ha reggel 6kor feküdt le) és egész végig kerestem szigeten,de richtig nem találkoztam vele,pedig kilómétereket sétáltam és voltak emberek akikkel meg 3-4x is,sőőőt egy sráccal akivel meg nem akartam de nem követett vagy ilyesmi meg 6x is....de vele nem..:((( egész végig őt kerestem,és nehéz megmondani biztos azt gondoljátok hogy most vmi rögeszmés pszichopata vagyok,ép ésszel próbálom magam lebeszélni magam róla,de olyan és akkora hatással volt rám mint még soha senki más...első pillanatra éreztem,hogy ő más nekem,és én is más vagyok mellette...Több ezer emberrel találkozunk,és egyik sem fog meg igazán.Aztán megismerünk valakit,aki megváltoztatja az életünket.Örökre..->úgy döntöttem,kimegyek legkésőbb jövő ősszel Amszterdamba tanulni..nah,ez mennyire őrült döntés? amúgy próbáltam megkeresni,de facebook csak lakhelyet,iskolát,meg munkát enged szűrőnek..én meg azt tudom,hogy amszterdamban lakik,és hogy közgázra és filozófiára jár,meg mennyi idős,mik a szülei és a tesója,de annyira bonyolult holland neve volt,hogy azt nem jegyeztem meg,gondoltam úgyse sorsdöntő....és most annyira hiányzik!!!


oké,racionális szemszögből nézve hülyeség...de néha jó fejest ugrani az őrültségbe,és félretenni a logikát..hogy őt meg találjam annak a reális esélye 0,000000...1 % vagy szerintetek?


2011. aug. 25. 15:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Valszeg nagyon magányos lehetsz, picinyem, és ez teljesen komoly.

Mindenkibe beleszeretsz, akinek van hozzád egy-két szava....valami azt súgja h én is ilyen vagyok.

2011. aug. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
vagy keresd ki a neten az összes holland közgáz egyetemet és írj azok facebook oldalára, vagy egy hallgatónak, hogy keresel az idei Szigeten járó diákokat. kérd meg hogy segítsenek ebben. vagy szigetes oldalon hirdess. de úgyis csak a neten találhatod meg attól hogy hollandiában vagy nem találod meg könnyebben szóval nem érdemes kimenni.
2011. aug. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Tudom milyen az, a mai napig bánom, hogy arra az érzésre hallgattam, és beleléptem egy hazudozó csapdájába. Utána jó egy évig a sebeimet nyalogattam, pasikról hallani se akartam, max egy csók erejéig aztán mindet dobtam, míg nem jött a párom. Először nem éreztem azt az érzést, barátok lettünk, de ő kitartóan udvarolt nekem, míg 3 hónap után bevallotta, hogy megőrül értem, szerelmes belém. Ott, akkor rájöttem, hogy ez az igazi szerelem és az előző, csak RAJONGÁS volt.


Ha akkora hatással lettél volna rá, felkelt volna az ágyból és találkozik veled.

2011. aug. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!