Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hányszor kéne még bocsánatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor kéne még bocsánatot kérnem?!? (egyébként már én is kezdek dühbe jönni)

Figyelt kérdés

Szóval a nyár folyamán egy régebb óta ismerős lánnyal sokat lógtam,legalábbis többet mint korábban.Pár nappal ezelőtt léptem egy merészet és lesmároltam.De happy time helyett jött minden fiú rémálma:kiakadt a lány.Elkezdett cirkuszolni hogy ennyire azért nem vagyunk jóban meg hogy mit képzelek....Már akkor ott bocsánatot kértem,sőt az elkövetkező 12órán belül is több fronton(e-mail sms telefon).

De ő annyira megsértődött hogy már napok óta ezt meséli minden ismerősének:hogy én milyen beképzelt vagyok amiért azt bátorkodtam feltételezni hogy egy ilyen coolcsajnak mint ő kell egy ilyen magamfajta fiú.Ja meg hogy az előreálló fogaimmal milyen sz@rul csókolok ésatöbbi.Nos már kezdem ezt egyre inkább értelmetlen hisztiként kezelni,ami számomra is már több a soknál.Hányszot kérjek még bocsánatot?Egyáltalán még nekem kéne ezek után?!!???


2011. aug. 25. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a csaj ezek szerint nem méltó hozzád. Keress egy másikat. Erről pedig terjessz el valamit, mert gci volt veled.
2011. aug. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
még 6,4-szer és tuti jó lesz
2011. aug. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 napietus ***** válasza:
a csaj egy hülye bunkó. elég volt egyszer bocsánatot kérned, nem kell többször. terjeszd el róla, hogy olyan büdös a szája, mint a budi. megérdemli ezek után.
2011. aug. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A csaj beképzelt hisztis kva (bocs)

ha télleg ilyeneket terjeszt akkor én megse próbánék bocsit kérni -.- szart le

2011. aug. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sztem hagyjad, ha már bocsánatot kértél többször is, és még ki is beszél a hátad mögött, akk hagyjad nem ér annyit...
2011. aug. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha még egyszer bocsánatot mersz kérni PAPUCS vagy! ha többször kérsz még bocsánatot akkor már egy pihe puha mamusz !
2011. aug. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem fogok akkor

annyiban érteném meg a reakcióját hogy korábban sokszor ugratták azzal hogy milyen szép pár lennénk meg mikor szingli mindig poénból bedobják neki a nevemet ésatöbbi.

elképzelhető hogy azt gyanítja hogy valami háttérdolog is van pl fogadtam az ismerőseinkkel fel tudom e szedni meg mereme vele ezt csinálni vagy azt stb...de semmi ilyenről nincs szó persze, hisz tőlem ez őszintén jött

nos ha így hiszi ha úgy mindenképp túlzásba viszi már a dolgot.nem kell mégjobban kinyilatkoztatni hogy "Ő meg ÉN: nem"

2011. aug. 25. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!