Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem nem tudom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem nem tudom mit csináljak! Lehetséges, hogy újra összejöjjünk?

Figyelt kérdés
Tegnap szakítottunk a barátommal 8hónap után,de nem csaltam meg meg semmi csak egy kicsit hibáztam amit ő felfújt és azt mondta,h töröljem ki az emlékeimből meg h nem szeret meg ilyenek de láttam rajta h szeret és sokszor könnyes volt a szeme neki is!és azt mondta,hogy nem visz haza(5km-re lakik tőlem de nem egy városban lakunk)ezért ott aludtam és megengedte,hogy hozzá bújjak kicsit azért háborgott de csak az elején és éjjel arra ébredtem hogy hozzám van bújva és átkarol erre szóltam neki h na miaz?és ő elfordult azzal a mondattal,hogy jajj csak álom volt!meg mikor mondtam neki hogy nem látja hogy mennyi szenvedek erre ő azt mondta,hogy szerinted én nem?de azt mondta,hogy többet nem akar látni komolyan gondolhatja?szerintetk fog keresni?vagy én keressem őt?kérlek segítsetek ő az a bizonyos első nagy szerelem nem akarom elveszíteni!!
2009. ápr. 17. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem várj pár napot és ha nem probálkozik kezgy el ovatosan puhatolozni hogy mivan és ha akor is elküld akk szerintem mind1 hagyot viszont amit irtál az alapján ő is szeret bár h mitől ilyen ha szeretés az csak aproság volt az jó kérdés
2009. ápr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de sajna nincs most msn-e telefonon meg nem,akarom személyesen meg félek h elküld:(de volt már egyszer,hogy négy napig nem beszéltünk de akkor nem szakítottunk meg semmi és akkor vittem neki reggelit meg minden és béke volt de most félek:(
2009. ápr. 17. 16:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szeret, akkor jelentkezik, ha nem, akkor próbáld meg elfelejteni! Ne ess abba a hibába, amibe én! Szakítottam a pasimmal, akit ÉN szerettem, és ő is azt mondta, hogy szeret, de egedjem el, mert így neki is meg nekem is jobb lesz. Később kiderült, hogy nem akart tőlem semmit, csak nem akart megbántani, én viszont futottam utánna, mint egy kiskutya, üldöztem a szerelmemmel. A büszkeségemnek itt lett vége! :S
2009. ápr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ma odajött hozzánk pedig nem is hívtuk és eléggé aranyos volt de azért a kellő büszkeség megvolt:)látszott rajta,hogy szívesen van ott:)
2009. ápr. 17. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!