Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem ezt a lányt, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem ezt a lányt, mit tegyek hogy összejöjjünk?

Figyelt kérdés

Van egy lány(15) és van neki egy "barátja"(pasija) akit igazán nem is szeret. Merta srác kollégista egy másik városban ami messze van innen ahol én(17/F) és a lány is lakik. A lánnya én nagyon jóban vagyok és elmondta hogy nála ez így nem fog működni és mivel ő igényeli azt hogy mindennap lássa az aktuális barátját(pasiját) csak idő kérdése és szakít a sráccal ők korábban jóbarátok voltak csak a srác akarta a járást a lány még mindig csak barátként szereti és barátságból van vele mert a srác kötődő típus és a lány tudja hogy a srác nagyon kilenne borulva és csak ezért nem szakít vele. Na a lány szereti ha minden nap látja az barátját(pasiját) a srác ezt nem tudja neki megadni most is már vagy 2-3 hete nem látták egymást.

Az én kapcsolatom a lánnyal különös.: csak MSN-en beszélünk de órákig és bármiről, bármit megtudunk beszélni szóval nagyon jól elvagyunk és olyan témák is feljönnek amik nem barátok közé valók! Én úgy érzem hogy szeretem őt, bár ezt (szerintem) ő is sejti vagy csak azt hogy szeretnék tőle valamit. Nem tudom ez sokat jelent-e de van olyan becenevünk amit csak egymásra használunk, és szinte mindennaposak az olyan kép cserék hogy én küldök magamról, ő magáról. Egyébként egy suliba is járunk csak én először sulin kívűl szeretnék vele találkozni egy séta, beszélgetés 4 szemközt. Ő is szeretne már így találkozni csak sajnos nem jön össze a dolog. Mert ő délutánon ként vagy edzésen van vagy a barátnőjével. Most hétvégén talán össze jöhet a dolog.

Szóval az lenne a lényeg hogy én megtudnám neki azt adni amit más nem. Nagyon szeretnék vele lenni egyszerűen kívánom az ölelését a csókját azt hogy eggyütt lehessünk.

Mit tegyek??????

Nagyon köszönöm annak aki (értelmes)választ ad!!!!!!

Kérlek segítsetek!


2010. jan. 14. 06:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Poénosan térj rá a pasikra, hogy neki milyen pasi jön be és esetleg kérdezz rá, hogy pl te bejönnél-e neki, ha egyértelmű igent mond,akkor van esélyed.Utána már csak 1-2randi és sinen vagy.
2010. jan. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
keféld meg jól
2010. jan. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
bunkók kíméljenek!
2010. jan. 20. 21:48
 4/12 A kérdező kommentje:
elsőnek köszönöm :)
2010. jan. 20. 21:49
 5/12 anonim ***** válasza:
legyél olyan amilyen eddig voltál,ne viselkedj másképp, ha úgy van ahogy mondod így is jó úton vagy, és ne beszélj vele az ő pasijáről csak ha ő akar
2010. jan. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sok f'szfej valakinek segítség kell nem a ti p'arasztságotak,inkább ne válaszolyatok b'szátok meg,a sok hülyét mind lelönném,dögöly'tek meg huék


Kérdező,segítek neked,írjál privátban kérlek

2010. jan. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát, ha ez a lány nem szereti a barátját, és veled ilyen jól érzi magát,akkor szerintem nyert ügyed van.

Azt, hogy téged szeret-e, vagy hogy tetszel-e neki, úgyis érezni fogod.

Te hogy érzed, ő is úgy néz rád, ahogy te rá?

Figyelj, soraidból arra következtetek, hogy szereted.És ha ez igazi szerelem, nem csak fellángolás, akkor ki fogsz tartani mellette.És ha ő ezt látja és ő is érez valamit, akkor semmi gond, menni fog minden.

Csak figyeld hogy hogy viszonyul hozzád. Majd az idő úgyis megold mindent, majd meglátod hogy alakulnak az események.

Én kívánom a legjobbakat!

Szerintem amúgy küldj felé egyértelmű jelzést, és majd meglátod, hogy reagál.

Egy próbát megér!

2010. jan. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

22:24-es!

Ejha.


Akkor én is megosztom a véleményemet. Mivel még kiskorú vagy ezért:

1) Ide szabály szerint nem is írhatnál!

2) A lány akiről írtál szintén kiskorú, sőt neki még nem a pasikon kellene gondolkodnia, hanem talán az iskolán, meg esetleg a hello kitty-n.

Úgyhogy poénosan térj rá, hogy te szívesen játszanál vele valami jó kis társast!

2010. jan. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23:44 te nagyon hülye vagy baz'dmeg!
2010. jan. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
23 44 es kiskorú véleményeire nem vagyok kíváncsi,tartsd meg anyucidnak.
2010. jan. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!