Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e még esélyem, hogy összejöjjünk? (szeretem Őt)

Figyelt kérdés

Egy volt osztálytársamról van szó. Gyönyörű, okos, vicces, jókedvű, és hihetetlenül aranyos. Év vége fele vettem észre, hogy Ő is kedvel engem, sokszor mellém ült és spontán beszélgetni kezdtünk pedig ott voltak neki a saját barátai. Egyszer aztán elhívtam randira és ott egy kicsit megszeppent és mondta, hogy Ő nem tervez semmit a közeljövőben osztálytársakkal, ennek ellenére eljött velem. Ahogy ezt mondta visszafogottabb lettem. De nem mondtam le róla, továbbra is jött hozzám beszélgetni (4 év alatt csak az utolsó évben kezdtünk beszélgetni) ráadásul szalagavatón Ő kért fel engem táncolni, bulikon is mindig ha zűrösebbre fordultak a dolgok hozzám jött. Volt még 2 "nem randi" csak úgy összeültünk és beszélgettünk. Most viszont másfél hónap kihagyás után (dolgoztam) ismét elhívtam kétszer de mindkétszer el kellett mennie valahová. Legközelebb hó végén jön haza. Van még nála esélyem? Most már egyre biztosabb, hogy szeretem őt.

Aki nem komoly választ szán írni, legalább tényleg vicceset írjon. Kössz!


2010. aug. 20. 00:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Először is. Fiú vagy, vagy inkább a másik nem táborát erősíted? Ez tényleg fontos, segíteni akarok. :)
2010. aug. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fiú 19
2010. aug. 20. 00:27
 3/8 anonim ***** válasza:

eléggé ugy jön le h ő egy fiu és egy lány a kiszemelt...

sztem van esélyed bár gőzöm nincs hova hívd stb mer hasonló helyzetbe vagyok:))

2010. aug. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


A válaszom az, hogy csapj le rá. Szerintem még kisülhet ebből vmi jó is ;)

2010. aug. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Esélyed van,csak nem sok szerintem,mert ha nagyon bejönnél neki,már összejött volna veled.Persze lehet arra építeni,hogy szimpatizál veled,és ez bármikor másba is átcsaphat,de akkor ügyesnek kell ám lenned :)
2010. aug. 20. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne esélyed, hajrá, kezdeményezz nyugodtan...

Ami lehetetlennek tűnik, azt is vissza lehet fordítani... tapasztalat... csak akarni kell...

2010. aug. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
No "Ő" az, akiben megbizhatsz, számithatsz Rá, ha nem vagy mohó.
2010. aug. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mennyire zavaró tényező az, hogy most kezdjük az iskolát is ráadásul. Kevesebb lesz mindkettőnknek a szabadideje. Amúgy köszönöm az eddigi válaszokat.
2010. aug. 20. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!