Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/Férfiak! Titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Titeket mennyire idegesítene ha msn-en vagy face-n rátok írna ugyan az a nő/lány sokszor?

Figyelt kérdés
Rád írna, jól elbeszélgetnétek sokáig, akár komolyabb dolgokról is, nem is egyszer, többször. Nem tartanátok túl "nyomulósnak", amiért folyton ír? És ti is ráírnátok egyszer, ha jól beszélgettetek? Kor is kérnék :)
2011. aug. 25. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülnél neki mivel nincs kivel beszélgetnem :) 17/F
2011. aug. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egy idő után biztosan, pl. ha nem az esetem és túl sokat ír, akkor egy 2-3 nap
2011. aug. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ha rákérdezne, hogy zavar-e őszintén válaszolnátok neki?
2011. aug. 25. 23:10
 4/7 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy őszintén válaszolna, bár attól függ hogy meg tudná-e engedni a férfiassága azt hogy megbántsa a lányt. Amúgy engem nem zavarna, kivéve ha rögtön rám ír amint belépek, ha én is akarok beszélni vele akkor én is fogok neki írni, szóval néha várnod kéne hogy ő is ír-e.
2011. aug. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan írj rá
2011. aug. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még esetleg? :)
2011. aug. 25. 23:16
 7/7 anonim ***** válasza:

nem zavarna, bár engem nem fog senki sem elcsípni msn-en vagy bárhol máshol.

de azért vigyázz ezzel! sokan csak unalomból vannak ott és félreértések lehetnek belőle.

régen sokat beszéltem valakivel. néha rá is kérdeztem hogy zavarom-e? nem akarlak fenntartani stb... aztán egyszer csak akadt jobb elfoglaltsága nekem meg sokáig nagyon hiányzott. szóval csak ésszel.

2011. aug. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!