Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19-20-21 év körüli férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19-20-21 év körüli férfiak! Mit tennétek akkor, ha megtetszene nektek egy 15 éves lány?

Figyelt kérdés
Eddig csak jó barátok voltatok, de egyre közelebb kerültetek egymáshoz és bejön neked és tudod,hogy te sem vagy közömbös a lánynak, mit tennél? Megpróbálnád,hogy menne-e vele egy párkapcsolat? Vagy a korára hagyatkozva, inkább hagynád? Hogyan reagálnál? Nagyon fontos!:)
2011. okt. 2. 17:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát tudod, ha jelent valamit az a csaj, akkor 4 év miatt nem fogom a korára hagyatkozva kipenderíteni.
2011. okt. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Természetesen megpróbálnám vele, de csak abban az esetben, ha tudnám, hogy fiatal kora ellenére készen állna egy kapcsolatra fejben.

21/f

2011. okt. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%

Ott hagyom!

A korkülönbség nem sok de ennél a korosztálynál igen.Még belegondolni sem kéne!

2011. okt. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

Még csak nem is haverkodom 15 éves lányokkal, mert valahogy mindegyik "érettebb a koránbál" a saját bevallása és "mások véleménye" alapján. DE lépjünk túl azon, hogy a semmire képzeli a többség magát felnőttnek és koncentráljunk arra, hogy valahogy barátok lettünk: Ebben a korban szinte mindenki csak végletekben tud gondolkodni, nehezen látja meg a dolgok szürke árnyalatát. Ez a gondolkodás elmegy egy haveri viszonyban, sőt, akkor is, ha mind a két fél így gondolkodik, de egy "érett" gondolkodású embert ez már inkább lefárasztja, ami nem túl jó alap egy kapcsolathoz.


RÖVIDEN/TÖMÖREN: A kor nem zavarna, a gondolkodásmódbeli különbség annál inkább. Egy kapcsolathoz nem elég az, hogy külsőleg valaki megtetszik.


21F

2011. okt. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
"koránbál" = koránál
2011. okt. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ez van velem is. :S Biztos megpróbálnám a helyedben. Ha nem jön össze, akkor sem kell megszakítani a barátságot. Hogyan ismerkedtetek meg?
2011. okt. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ja és lehet egy fiatal lány is nagyon fejlett gondolkodású, meg egy idősebb fiú is visszamaradott, gyerekes. Mindenkiben ott bújkál a felnőtt és a gyerek.
2011. okt. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Mit tennék! Ha tehetem, összejövök vele simán! Nincs probléma ezzel a korkülönbséggel!
2011. okt. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)) van itt hideg-meleg egyaránt..:)

Igazából én a lány vagyok és kíváncsi voltam a véleményetekre :) Tudom,hogy bejövök neki Ő mondta, csak picit tartunk mindketten ettől a kapcsolattól. Gondoltam megkérdezem, ti mit gondoltok :)

2011. okt. 2. 19:29
 10/19 anonim ***** válasza:
29%
feljelenteném
2011. okt. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!