Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Segítségre van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Segítségre van szükségem.

Figyelt kérdés
Lány vagyok,de nem 'lezbi' de van egy bnöm aki bejön meg minden de nem akarok tőle semmi komolyt. Ma össze vesztünk 1 kis apróságon és nem szol hozzám de nekem szükségem van ara hogy beszélgessek vele mert nem tom mi lesz velem... (normálisválaszokatlégyszi) 18/l
2011. aug. 25. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ennyire fontos akkor kérj tőle bocsánatot, még ha nincs is igaza. (Igazából én ezt nem tenném meg, sose hagyom, hogy ennyire rá legyek utalva valakire anyukámon kívül) Aztán később majd megbeszélitek, hogy mi volt. Viszont ezt csak akkor csináld szerintem, ha tényleg semmi más lehetőség nincs. 18L
2011. aug. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak előre szólok, hogy ez egy normális válasz.


Nem eszik olyan forrón a kását... Aludd ki magad, holnap pedig már nyugodtan beszéljétek meg. A barátságok nem apróságokon múlnak, a legrosszabb, amit tehetsz, ha most hívogatod, meg mittudomén, amikor mindketten idegesek vagytok. És ennek az ég világon semmi köze ahhoz, hogy vonzódsz-e hozá vagy sem. Amikor kétségbeesel ilyen emberi kapcsolatok miatt, akkor idézd fel azt: nem eszik olyan forrón a kását. Nekem ezt egy nagyon jó (idősebb) barátom mondta, amikor zokogtam és potyogtak a könnyeim valami miatt. Azóta már rengeteg nehéz pillanaton átsegített, mert segít józanabbul átgondolni a dolgokat...

2011. aug. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebben az internet világban már a sza**ól is kérdést tesztek fel sokan. Megélni a dolgokat, felelősséget vállalni?! Kell!
2011. aug. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a komenteket
2011. aug. 25. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!