Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Van egy barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy barátnőm akivel már lassan 1.5 éve együtt vagyunk és az exemmel jóba vagyok, de az exem még mindig szeret engem..

Figyelt kérdés
és a jelenlegi barátnőm akivel együtt vagyok 1.5 éve anno majdnem képes volt szakítani velem mert beszélgetem vele és msot szóbaálltam vele egy két percre és lelkiismeretfurdalásom van miatta mit tegyek? de a barátnőm nagyon féltékeny minden lány haveromra de ha megpróbálok vele erről beszélni akkor mindig meg haragszik mit tegyek?
2009. ápr. 17. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
nem egészséges ennyire féltékenynek lennie. ha te nem csalod meg semmi oka rá. nem tesz jót egy kapcsolatnak az állandó féltékenykedés. ha nem fogadja el hogy vannak lány barátaid is akkor zavard el.
2009. ápr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ismerős szituáció. A mi esetünkben én vagyok a kapcsolatban lévő barátnő. A barátom jóban van az exével (pedig az durván elbánt vele és én szedtem ki a depiből miután az kicseszett vele). Tudom, h nem lenne képes megcsalni engem, mert engem szeret és ő már csak, mint barát, de mégis rettentően fáj (és nem 1-2 sírógörcsöt okoz-hiába tudom, h nem csalna meg) .

Erős jellem vagyok, de ez nekem is sok.

Meg tudom érteni a barátnődet = párodat.

2009. ápr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nálunk is ez a helyzet!Megértem a barátnődet!Itt az a kérdés te melyiket szereted?Az exedet vagy a barátnődet?Szerintem ne hazudj neki inkább mond el neki az igazat!Egy jó kapcsolat alapja a bizalom!
2009. ápr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én a barátnőmet szeretem!! de nagyon
2009. ápr. 18. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!