Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most kajak mindenkinek a r....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kajak mindenkinek a r. bancok kellenek?

Figyelt kérdés
Komolyan kezdem ezt hinni...nálam az a helyzet, hogy ismerek több lányt is, akiknek egyfolytában az megy a fejükbe, hogy kivel csalják meg a pasijukat, és találkozgatnak is azokkal a fiúkkal (ami sztem kibb.aszott furán és hülyén veszi ki magát...) erre még a barátjuk törik magukat...bezzeg nálam...én hűséges vagyok, senkit nem csaltam, nem csalnék, és nem is áll szándékomban megcsalni, erre a barátom mégsem szeret annyira, mint azokat a lányokat (saját barátjuk) akik megcsalják a pasijaikat. Én ezt egyáltalán nem értem, pedig tényleg igyekszem aranyos lenni, meg minden, de még egyik barátom sem tett meg olyanokat értem, amiket ezekért a lányokért...pedig azt szokás mondani, hogy a tettek érnek a legtöbbet...de most akkor...nekem is így kellene viselkednem ahhoz, hogy végre egyszer engem is igazán szeressen valaki?
2011. aug. 26. 13:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Ezen hülyeség agyalni...ócska csajuknak a pasijuk is ócska... :)
2011. aug. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Nem, nekem nem kellenek a ribancok, de mivel a normális lányoknak akkorák az igényeik, hogy nem lehet nekik megfelelni + több évet is várni kell mire szexre kerül a sor, így az ember fiának csak a r*bancok jutnak.

21f

2011. aug. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
38%
Igen, mert ők szépek, te pedig ronda vagy.
2011. aug. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretlek akkor is ha itt panaszkodsz... Na most mi van?

Nem vagy boldog? Helyes, ugyanis a boldogsághoz nem az kell hogy téged szeressen valaki, hanem hogy te szeress másokat. Hiába szeretlek, nem érzed jobban magad... De én igen :)

2011. aug. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Tudom hogy iszonyat nyavalygásnak tűnik, de annyira elegem van már...csak annyit akartam, hogy egyszer tényleg szeressen egy fiú...

Amúgy köszi az értelmes hozzászólásokat, de nem minddel értek egyet, mivel senkinek nem volt kifogása a külsőm ellen...plusz nem magasak az igényeim, az, hogy komolyan vegyenek, és ne csaljanak meg sztem nem annyira nagy dolog.

2011. aug. 26. 13:39
 6/22 anonim ***** válasza:
A pasid lehet, hogy csak a külsőd miatt nem szerethet... A r*banc meg egy... r*banc.
2011. aug. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
normális lányoknak szerintem a normális fiúkat kéne bevonzani,ha nem így történt akkor a sors szórakozik veled:)
2011. aug. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Hülye vagy?

Jó hogy a f@sztarisznya lányok a téma.

Az a nő aki a segglyukam nyalja miközben veri nekem az a legtutibb. Ezt melyik nebántsvirág szüzike teszi meg? Ehhez igazi k-u-r-v-á-vá kell válni. De nagyon megéri!!! :)

2011. aug. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

13:39

Én mindig ha szeretni akartam egy lányt, jött a szöveg, hogy csak barátok lehetünk, úgyhogy ne sírj itt nekem, meg ne magyarázd már, hogy nem így van, midnegyik ilyen volt akitől akartam valamit, ez az oka annak, hogy nem találsz pasit, aki akarna tőled valamit, amit állításod szerint te is akarsz, egy komoly kapcsolat azt gondolom elutasítod, aki meg csak szexet akar annak ahgyod magad jól átvágni, ilyenek a nők, ösztönlények.

21f

2011. aug. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Az összes pasi ribancot keres. Még a rendesek is. Csak maximum annyi a különbség hogy a rendesek rendes lányokat keresnek de csak a fejükben. De ha van alkalom hogy egy csajjal legyen aki éppen ribanc akkor egészen biztosan nem fogja kihagyni ezt a lehetőséget.
2011. aug. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!