Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Ha a barátod hirtelen kiszeret belőled, maga se tudja, hogy miért, mert eleve sok probléma volt...És utána mindent megteszel, hogy jóvá tedd a dolgokat, de mikor az újrakezdésről kérdezed, nem akarja.

Belepusztulsz, hogy míg te bármit megtennél érte, ő nem tudja mit akar. Szeret még, vonzódik irántad, de fél újra a kapcsolattól. Nincs barátnője, ő is otthon vagy, te is, de nem vagy vele. Nem érted őt, ő sem magát.

Talán nem kellett volna lerohannod fél év után, hogy újra akarod kezdeni, de az érzéseid majd megöltek. Napról napra nehezebb, tudod, hogy neked csak ő kell, viszont békén hagyod, mert nem akarod zaklatni. Szenvedsz, őrlődsz a magányban, és csak az is lenne, ha néha vele lehetnél.


2011. aug. 27. 11:53
 1/6 A kérdező kommentje:

*az is elég lenne

És 17 éves vagy.

2011. aug. 27. 11:55
 2/6 Walk With Me ***** válasza:

Ez a kiszeretés valójában nem olyan, mint amilyennek hiszik. Ilyenkor általában csak rájön az ember, hogy amit érzett az nem szerelem volt. Ezért nem akar kapcsolatot, nem pedig a szokásos sablon kifogásokért, amiket ilyenkor mondanak.


Amit tehetsz azon kívül, hogy térdenállva könyörögsz a szerelméért (ami megalázó, de én majdnem képes lettem volna rá annak idején) az az, hogy leülsz vele és nyugodtan, hideg fejjel megbeszélitek a dolgokat.

2011. aug. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
valaki mást kell keresni és kész
2011. aug. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat 2 személyről szól. Sajnos csak ha az egyik fél akarja, nem fog menni. Én várnék rá, amíg lehet, nem erőltetném. Magával az érzéssel nem lehet mit kezdeni. Próbáld meg elterelni a figyelmed. Mindjárt úgyis suli. A másik félnek gondolkodási idő kell úgylátszik, de lehet hogy már el is döntötte, csak nem akarja kimondani. Türelem, majd továbblépés.
2011. aug. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen, csak a probléma az, hogy még szerelmes vagyok belé, és nem értem, ha régen tényleg szerelmes volt belém-mert az volt!-akkor mi történt.
2011. aug. 27. 12:26
 6/6 anonim ***** válasza:
hagyd békén szerencsétlent.
2011. aug. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!