Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom? Nem szeretném ha a "félénkségem" tönkretenné a kapcsolatunkat.

Figyelt kérdés
Egy 15 éves lány vagyok..a barátom 21.Több mint egy hónapja vagyunk együtt..És én még elég félénk vagyok..Persze volt már csók stb..De azt mondja legyek "merészebb"...Segítsetek..Mit kéne csinálnom?
2011. aug. 27. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért lett ez akkora divat, hogy egy 20év feletti srác összejön egy 15éves lánnyal? Nekem meg se fordul a fejembe, hogy kikezdjek akár egy 18év alattival is.

22F

2011. aug. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy 20 évesen mit is várnak egy 14-15 éves lánytól... Maradj olyan amilyen vagy, neked még nem kell azokat a "merészségeket" csinálni amit ő elvárna...
2011. aug. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

már ne is haragudj de ha egy hónap után azt mondja legyél 'merészebb' akkor nem csak meg akar dugni?!

szüleid tudják? amúgy szerintem vigyázz vele ;)

2011. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is így értette. Csak annyira légy merész, amennyire te akarsz. Ha emiatt elhagy, örülj, hogy megszabadultál tőle.
2011. aug. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!