Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet ezt kibírni, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezt kibírni, mit tennétek a helyemben? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok, a férjem 28. Az a helyzet, hogy külön váltak újtaink. Nem váltunk el, de ő visszaköltözött a szüleihez. :( Majdnem 3 évig voltunk együtt, ebből kb. 2 évet együtt éltünk és 1 éve vagyunk házasok. Mindvégig nagyon szerettük egymást és én még most is nagyon szeretem őt. Történtek problémák, de nem olyan vészesek, mindketten hűségesek voltunk egymáshoz, viszont a szülei nagyon tudják őt befolyásolni, leginkább az apja szereti kisajátítani magának. Mindig harc volt amiatt hogy ő hol legyen és mindig az első volt számára a szülei és én mindig az utolsó. Törődött velem is, de nem eleget és mindig a szülei voltak számára az elsők és engem gyakran magamra hagyott és szinte soha sehova nem mentünk, mert ő nem akart, csak fagyizni meg ilyen apróságok. Én mindent megtettem, mindig minden nap főztem rá, kiszolgáltam, bevittem neki a kávét, összeraktam a ruháit, az ágyban is mindent megkapott de hiába...a szülei nagy hatást gyakorolnak rá és egyik napról a másikra eldöntötte, hogy ő engem elhagy. Mindvégig szeretett, jól elvoltunk azért azon felül hogy a szüleivel akart lenni mindig, de egy napon egyszerűen otthagyott a szüleimnél egy másik városban és nem vitt magával haza...:( Villámcsapásként ért az egész és nem tudtam kiheverni egyfolytában sírok, pár nap múlva eljöttem utána, mire ő ideges lett, hogy miért jöttem. Végül elfogadta, de ő meg már átpakolt a szüleihez, elvitte a tv-t és cuccait, úgyhogy itt is egyedül maradtam a mi otthonunkban (albérlet). Néha meglátogat, de nagyon kevés ideig van itt és rohan a szüleihez én meg itt vagyok teljesen magamra hagyva a bánatommal. :( Az a baj, hogy én nem szeretnék visszamenni a másik városba a szüleimhez, mert a férjem közelében szeretnék lenni annak reményében, idővel még lesz folytatás, hisz mégis csak a felesége vagyok és egyik napról a másikra hagyott el, döntött. :( Csak az a baj, hogy nincs itt munkahelyem és nem tudom hogy tartsam fent az albérletet, és ha nem tudom fenntartani akkor nem tudok a közelébe lenni. Nem akarok visszamenni, itt akarok maradni. Szeretkezni bármikor szeretkezünk még így is a találkozás alkalmával. A kérdésem az lenne, van még esély arra, hogy ha a közelében vagyok visszajön hozzám és a szex hatására újra feléled a kapcsolatunk? Főztem is neki, az ágyat is megvetettem neki is, mintha itt lenne. :((...stb.


Köszönöm hogy végigolvastál, és próbálsz segíteni.


2011. aug. 27. 13:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Még azt hozzátenném, hogy nem tudom nélküle elképzelni az életemet és egyszerűen nem hiszem el, hogy elhagyott. :( Nem is gondoltam volna róla, hogy egyik napról a másikra ilyet tesz, egyszerűen nem hiszem el!
2011. aug. 27. 13:23
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, te egy tündér vagy annak alapján, amit leírtál. Ez komoly dolog, csak annyit tudok mondani, hogy beszéld meg, hogy ő most mit akar és ha a szüleit választja akkor hagyd. Ezt most nekem könnyű mondani, tudom, de mégis.. Túl befolyásolható a férjed és ha vissza is megy hozzád, akkor is megmarad ez a befolyás szerintem a szülei részéről és az úgy nem lesz jó. Ne szexelj vele, ha már elhagyott ne adj meg neki továbbra is mindent mert nem érdemel meg téged. Ne hagyd, hogy kihasználjon.
2011. aug. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt kérdezném meg magamtól, hogy akit szeretek: az egyáltalán felnőtt ember-e. Mert ha még gyerek, aki 28 éves korára furcsa mód még mindig szülőfüggésben él: akkor szerelem helyett legfeljebb ragaszkodás az, amit adhat és kaphat az ember. A ragaszkodás viszont nem szerelem. Mert ha a közelében akarsz lenni, hónapokon, éveken át reménykedve, hogy egyszer majd csak visszakapod: akkor ugyanabba a hibába esel mint ő. Csak szülőfüggés helyett ezt valamiféle kapcsolatfüggésnek lehet definiálni. Úgyhogy amit tanácsolni tudok: minél előbb beszélj a férjeddel, és állítsd egyértelmű választás elé: közös élet, vagy válás. Hangsúlyozva, hogy nem a szülei és közötted kell választania; hanem arról kell döntést hoznia, hogy a közös életét kivel képzeli el. Ha a szüleit választja: azonnal add be a válókeresetet, és keress magadnak egy felnőttet, akit ragaszkodás helyett immár szeretni is képes leszel. Mert a szerelem mindig külcsönös. Az egyoldalú szerelmet úgy hívják, hogy balga illúzió.
2011. aug. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tündér... Szépen fogalmazta meg a válaszoló. Nekem a szolga szó jutott az eszembe. Mindenki számára a párja kell, hogy az elős helyen álljon. A férjednél ez nem így van, és úgy tűnik, sosem volt így. Minden odaadásod ellenére kilépett a kapcsolatból. Nekem úgy tűnik, minimális az esély arra, hogy köztetek normális kapcsolat lesz.
2011. aug. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!