Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat. Hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szesze kérdése:

Távkapcsolat. Hogyan lehet kibirni?

Figyelt kérdés

Csak két honapja vagyunk egyutt baratommal, es kulon varosba vagyunk egyetemen. Mit lehet tenni h konyebb legyen.


20 évesek vagyunk mindketten


2011. szept. 20. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Azon legyetek,hogy minél többet együtt legyetek.Az együtt maradás esélye azonban elég alacsony,tekintve,hogy 2hónapos csak a kapcsolat.:/
2011. szept. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szokni kell
2011. szept. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi tàvkapcsolatban keztünk (most leszünk két évesek), majdnem 1000 km tàvval ( vagy van annyi? nem tudom)

mi beszélünk minden nap, de hàt ez sem mehet örökké, erre is van màr valami terv, vagy cél.

Hozzàteszem, hogy ezt csak úgy lehet csinàlni ha az ember nagyon szerelmes, és úgy sem egyszerü.


18L

2011. szept. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen de en (tudom h meg fiatal vagyok) de soha enm szerettem meg senkit enyire. S nem voltam eleg eros, hogy szakitsak pedig szerettem volna...


Nem tudom, hogy mi lesz vagz hogz mi lenne a jó:-<

2011. szept. 20. 18:57
 5/8 A kérdező kommentje:
nekunk legalabb 3 ev kellene mig en elvegeznem s akkor lehetnek esetleg gey helyen, de az hihetetlenul hosszu ido, nem tudom ha ki lehet birni...
2011. szept. 20. 18:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg,de szerintem nem fogjátok kibírni 2 hónap elég kevés idő! :S
2011. szept. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
azért törekedni lehet rá :) próbáljátok a hétvégéket együtt tölteni, egyszer te utazol hozzá másszor fordítva. Beszéljetek minden nap telefonon. Mást nem nagyon tudtok tenni, talán még annyit, hogy bízzatok egymásban, aztán lesz ami lesz, lehet, hogy ti lesztek a kivételek és jön a happy end
2011. szept. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nem az lenne a baj h csak 2 honap, inkabb az hogy mostantol tudunk ritkan talalkozni. Meg peobaljuk, s ha nem megy, fajjo szivvel de be kell hogy fejezzuk:(
2011. szept. 20. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!