Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a cicik meg a férfi nemiszerv egyenrangú? (lent)

Figyelt kérdés

Úgy értem ha valakinek kicsi a cicije szomorkodik mert a pasiknak nem tetszik (igazából tetszik a fiúknak az is de attól még nem érzik jól magukat a lányok hogy kicsi)

és ha valakinek kicsi a f.arka szomorkodik mert a lányoknak nem jön be (igazából nincs bajuk a nőknek vele mert a hüvely amúgy sem mély stb de azért nem tetszik a pasiknak hogy kicsi)

Remélem értitek mire gondolok:)

Szóval ha valakinek kicsi melle van az felér azzal ha valakinek kisebb nemiszerve van? Vagy egy fiúnak jobban kell ezért aggódnia?


2011. aug. 27. 15:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
SZerintem nem. Mert ha valakinek kicsi a melle, az csak az egyik nemi jelleg, de ha a pasinak kicsi a farka, akkor nagyon technikásnak kell lennie, hogy kielégítésen vele egy nőt.
2011. aug. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Első: lány vagy?
2011. aug. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem egyenrangú.Egy lány aggódhat azért, hogy kicsi a melle és nem fog tetszeni a fiúnak...pont.Viszont ha egy fiúnak kicsi a farka, nem azért aggódik, hogy tetszeni fog-e a lánynak, hanem hogy vajon ki tudja-e elégíteni szexuálisan.Ég és föld a különbség.
2011. aug. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem egyenrangú!


Ha valakinek kicsi a hímvesszője, az örökké retteghet hogy elég lesz-e, ha "arra kerül a sor". Ellenben egy kicsi cicivel élő lány biztos lehet abban hogy csak olyan pasija lesz, akinek bejön a kicsi cickó.


Tudod van aki a kicsi cicit szereti. Én speciel meg vagyok győződve arról, hogy akinek kicsi cicije van, annak gyönyörű a nunija, nyalnivaló :P

Persze lányok közül meg nyilván van olyan aki a kicsi (14cm meg ilyesmi) méretű hímvesszőt szereti, de amikor a lány ismerkedik a pasival, nem tudhatja hogy mekkora a szerszáma.

2011. aug. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
nem egyenrangú.
2011. aug. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
elöttem szóló leírta miért. utolsó vagyok.
2011. aug. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
26%

Nem!!


Mert a cicikből kiszívható fehérje táplálja a gyereket!


A f@szból kiszívható fehérje pedig megteremti azt a gyereket akit a ciciből táplálsz!

2011. aug. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Olyan szempontból rosszabb a kicsi cici, hogy azt mindenki látja, ha kicsi. Ebből kifolyólag talán több negatív megjegyzést kap egy kis mellű lány. Viszont annak nincs akkora szerepe a szexben, mint a pénisznek, így szerintem is az a rosszabb.
2011. aug. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
első vagyok, lány vagyok
2011. aug. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

" Nem!!


Mert a cicikből kiszívható fehérje táplálja a gyereket!


A f@szból kiszívható fehérje pedig megteremti azt a gyereket akit a ciciből táplálsz!"

Biosz könyv? A gyerekhez nem csak a sperma kell!

2011. aug. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!