Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfi társaság tagjai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi társaság tagjai amikor megjátszák viccelődésből hogy melegek, akkor mi áll a háttérben?

Figyelt kérdés
Nem egyszer találkoztam olyan helyzettel hogy a pasik incselkednek egymással, esetleg cicáznak egymással, vagy imitálják egymás "d**ását" poénból. Tudom hogy ez csak vicc, meg a jó hangulat hevülete, de mégis kiknek szól ez? Ez a lányoknak, hogy felhívják magukra a figyelmet, vagy mi? Komolyan kíváncsi vagyok.
2011. jan. 28. 00:09
 1/10 A kérdező kommentje:
Félre értés ne essék! Hetero fiúk viccelődéseiről van szó!
2011. jan. 28. 00:10
 2/10 anonim ***** válasza:
Dehogyis, ez csak ilyen egymás közti hülyülés. Túlkomplikálod szerintem.
2011. jan. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz a logika. Ha egy rendőr viccet mesélsz, titokban rendőr akarsz lenni? Perszehogynem, csak viccet csinálsz a rendőrökhöz köthető sztereotípiákból. Ugyan ez zajlik az általad felvázolt eseményeknél is. Csak éppen ezt a homo dolgot könnyű kifigurázni. :)
2011. jan. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rendicsek, köszönöm. Akkor rendben. :)
2011. jan. 28. 00:29
 5/10 anonim ***** válasza:
:DDDDD mintha magunkat látnám suliba.. x D
2011. jan. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ja,az ilyen bu-zis poénkodás általában alap.

Valószínűleg az lehet a háttérbe,hogy a legrosszabb dolog ami történhetne egy férfival,ha igazi női szerepbe kényszerülne,vagyis megdugnák.

Nekem is van egy visszatérő bu-zis megjegyzésem,általában sírva röhögnek rajta.Mondjuk valaki valami hülyeséget csinál,pl leveri a poharat,akkor mondom,hogy te akkora paraszt vagy,hogy mikor kúrod a kö-csögöd,arra nem veszed a fáradságot,hogy legalább kiverd szegénynek.Ilyenkor a társaság vérszemet kap és ömlenek a bu-zulós poénok.

De van még egy csomó fajta verzió erre.

2011. jan. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogy mi áll a háttérben? Általában egy asztal tele piákkal.
2011. jan. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
sajnos r4tyik a barátaid, meg mindenki aki ilyeneket mond, ezvan
2011. jan. 28. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmi,ez csak hülyéskedés a haverokkal (:
2011. jan. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szánalmas taplók férfiak. Ennyi.
2012. márc. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!