Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK, LÁNYOK! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK, LÁNYOK! Szerintetek elcsesztem?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek tetszik egy srác, aki most kilencedikes. Mi 14 évesek vagyunk. Nem ismerjük a srácot, csak látásból, és elhatározta a bnőm, hogy ma odamegy a sráchoz. Csakhogy nem merte, ezért kitaláluk, hogy én leszólítom, és a beszélgetésbe majd ő is beleszól. Csak hogy nem merte, így néhány mondat után már hagytam az egészet:

-Szia, nem neked van bandád az xy-nal?

-De, nekem!

-Felléptetek már valahol? (ezt kellett volna a bnőmnek mondania, és innentől ő beszélhetett volna

-Nem, még nem... Amúgy honnan tudod?

-Ja, láttam a facebookon a képeket. (Mondhattam volna, hogy szívesen megnéznélek titeket, de az félreérthető lett volna)

Szerintem a srác most azt hiszi, hogy nekem tetszik ő... Mit csinálhatnánk még, hogy beszélgetésbe kezdjenek a barátnőmmel? Vagy hagyjuk az egészet? Kérlek titeket, hogy normális kommenteket írjatok.


2011. okt. 28. 18:18
 1/6 Smartguy86 ***** válasza:
Ha nem tette meg, akkor azért annyira mégse fontos neki. Fontosabb a kényelme. Majd később... még fiatalok vagytok ehhez, nem kell azonnal felnőni. Lehet fokozatosan is.
2011. okt. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit sem rontottál el. Én nem gondolnám azt, hogy bejövök neked, inkább, hogy érdeklődsz a zeném iránt.
2011. okt. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, hogy ÉN érdeklődöm, és nem a barátnőm... Légyszi, segítsetek!
2011. okt. 29. 14:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű: elmész koncertre vagy a próbákra, barátnőstül. Aztán te lelépsz ,mert valami programod akadt. Barátnő marad. A többit meg bízd a hormonokra.
2011. okt. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az ö koncertjükre? Sajnos nem fog menni, mivel nem lépnek fel... Csak szórakozásból csinálják...
2011. okt. 29. 18:02
 6/6 anonim ***** válasza:

úú képzeld el hogy én és a barátnőm pont így vagyunk hogy tetszik neki egy srác a kilencedikesek közül, de nem ismerjük és még most dolgozunk ki egy nagy tervet ( de sajnos az én barátnőm is eléggé bátortalan és nagyon fél) dolgozzatok ki valami tervet ti is és haladjatok szép fokozatosan, majd mikor már eljut oda a dolog te szállj ki a tervből és hagyd hogy a barátnőd egyedül próbálja megszerezni őt


pusszi: Jessina

2011. okt. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!