Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barátom és már sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom és már sokszor megütött de szeret és én is őt! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
7hónapja van barátom.Nagyon szeretjük egymást mind2en odavagyunk egymásért..de sokszor ok nélkül is megüt...megpofoz..és rágatja a hajamat..és ellök...és kitalál hülyeségeket és azért is megüt engem...és mikor már bennem van tele a pumpa hogy mit csinál és én is adok neki 1-2-t akkor utána azt megint megüt...és ezek után bocsánatot sem kér és azt mondja megérdemlem....mit tegyek..??:-(tudom pedig hogy szeret..és énis nagyon nagyon:-((
2008. máj. 18. 20:42
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
kérlek segítsetek:-( nagyon tanácstalan vagyok:(
2008. máj. 18. 20:44
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Héjjjjjjjjj engeded "megverni" magad akármennyire is szereted mond meg neki, hogy ez így nem mehet így tovább, összeférhetetlen az, hogy szeret és az, hogy megüt..nem hiszem, hogy megérdemelnéd..ne tedd ezt elhiszem, hogy a rózsaszín felhő sok mindent eltakar..nade ezt.Szerintem aki egyszer megütött nem fog megváltozni szerintem szakíts vele mert nem érdemel meg és ezzel a viselkedéssel forduljon orvoshoz mert erre nem mentség az,hogy szeret...térj észhez
2008. máj. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, de ez nem szerelem. Nagoyn hamar menekülj el, amíg maradandő károsodást nem okoz! Kérlek, menekülj, amíg lehet! (engem is vertek kiskoromban. nem akarnám részletezni.) Az, hogy ver, az nem szerelem. Szerethet-aberráltan, birtokolva. de ez nem azonos azzal, amit megkaphatnál mástól. Az meg egy dolog, hogy szereted, de hol az önbecsülésed??
2008. máj. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
A barátod egy kis...had ne mondjam hogy mi!!! Az a legundorítóbb dolog ha egy fiú veri a barátnőjét! Hagyd el és ne sajnáld mert az ilyenek nem érdemelnek semmit! Azt sem értem hogy hogyan bírtad eddig. Akármennyire is "szereted" ezt nem szabad hogy eltűrd. Hagyd el és kész
2008. máj. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Elég ironikus az amit fogok most mondani, mert ma pontosan ezen vesztem össze a barátommal, illetve pont hogy nem "ezen"...összevesztünk, és azt akarta h elengedjem, hogy békén hagyjam, csakhogy én nem tettem meg, Ő meg felemelte a kezét, mint aki megakar ütni(NEM ÜTÖTT MEG) aztán otthagytam, és felhivtam h ez volt az utolsó alkalom h "kezet emelt rám" (PEDIG NEM IS EMELT) szóval én ennyiért felkaptam a vizet, nemhogy eltűrjem azt h megüssön. Ne haragudj de ezt a srácot hagyd ott ha jót akarsz magadnak...Ha pedig tényleg nemakarod otthagyni, igy kerek perec mondd el neki azt h ez neked mennyire nem esik jól...és bánjon úgy Veled, ahogy megérdemled, elvégre a barátnője vagy nem a háziállata...remélem segitettem
2008. máj. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:

Ha szereted, hogy megver, esetleg néha te is elpáholod őt, és a kapcsolatotoknak szüksége van ezekre a drámákra: összeveszések és kibékülések mélypontjai és magasságai, akkor miért-ne? Szerintem itt te is benne vagy a buliban, vagy már rég faképnél hagytad volna.


Ha nem, akkor repülj gőzi, légy szabad!

2008. máj. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat eddig....gondolkozni fogok rajta...az utolsó válaszadónak pedig azt mondom hogy nem drámai helyzetek..és hogy ő azt mondja kihozom belőle azt hogy megüssön....miközben ilyen szerintem nem létezik...az még hagyján lenne ha ordibál..és hogy ezért tűröm el..nem azért hanem azért mert nagyon nagyon szeretem és egyik percbe akár egy angyal..a másikba meg:-((nem tudom mi lenne a helyes...:_(((((((((((((
2008. máj. 18. 21:20
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
az előbb is kommenteltem (utolsó előtti)...szerintem itt egy mód van, ha őszintén tabu nélkül tudtok erről beszélni...mert ha nem, őszinte leszek: MEGETTE A FENE...telnek a napok, hetek, hónapok és nem lesz megállás, egresszivitás agresszivitást szül...állj a sarkadra légy magabiztos, és mer kiállni és elmondani ami nyomja a lelkedet:)
2008. máj. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
* "agresszivitás agresszivitást" (bocs)
2008. máj. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

köszönöm így már értem..de ha erről beszélek neki akkor annyit mond:"bocsi" és nem azt pl hogy többet nem fordul elő vagy ilyesmi..és fel is van háborodva olyankor...én már nem birom:-(((((((((((

ha van valami probléma akkor mindig kapom ezt...:-((( tényleg a sarkamra állok:-( akárhogy fáj valamilyen döntést kell hoznom!!

2008. máj. 18. 21:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!