Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a titkuk azoknak a nőknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a titkuk azoknak a nőknek, akiket a férfiak körül rajongnak, vagy épp mindig akad hódolójuk, akikkel elmennek randizni? Vannak olyan nők/lányok akiket soha, egy férfi sem környékez meg, mert mondjuk nem csúnya csak átlagos?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 22:06
1 2
 11/18 anonim válasza:
32%
XD utolsó ha tenyleg ugy nezel ki mint ahogy leirtad.. Hat megneznem azokat a jelentkezoket:D mert hat trollokat szerintem mindenki kap..
2012. febr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%
utolsó... szegény szegény ostoba kisfiú vagy. :)
2012. febr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
47%
16:30: én is szívesen megnézetném veled azokat a jelentkezőket mert sztem köpni-nyelni nem tudnál :) természetesen mindenféle hódoló akad, sok olyan is, akiket lekoppintok az első szó után, vagy már ha meglátom, h kifigyelt, arrébmegyek :D de jó része olyan, hogy sok csajnak csorog utána a nyála...helyesek, izmosak, volt már irtódögös rockzenész, férfimodel (na vele nem is tartott sokáig, tovább foglalta a tükröt mint én), versenytáncos, szexi fekete doki, és még sorolhatnám...
2012. febr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
66%

Valaki írta:

"...A pasik imádják a szövegemet, a viselkedésemet, az őszinteségemet...."


Egész érdekes, de én pont azt tapasztalom, hogy félnek ettől. Találkoztam olyannal is, aki azt mondta, hogy ez férfias viselkedés. És ez nem dicséret volt a részéről!


Ez a kisugárzás dolog pedig unalmas. Van köze hozzá, de emelett más is nyom a latba bőven. És ugye az sem elfelejtendő, hogy mindenkinek más és más jön be.


Én még nem tapasztaltam szinte sosem, hogy a férfi odajött volna. Azokhoz, akik később a barátaim lettek, )értsd később a párom lett)azokhoz mindig én mentem oda.

És ez sem normális!

2012. márc. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
87%

Lehet, h unalmas, de igaz.


Ha más embernek nem jut el az agyáig, vagy nem tudja elfogadni, én nem bánom, mert akkor ÉN előnyben vagyok. Hogy lehet, h soha az életben nem volt pl egy divatos cuccom se, divatos hajam, vagy sminkem és mégis szinte MINDIG észrevettek a fiúk és bepróbálkoztak? Csak nem azért, mert elhiszem magamról, h jó nő vagyok, mosolygok és vicces vagyok? Á, persze biztosan hazudok.


Nekem tökmindegy, tagadhatod a kisugárzás dolgot, de kettőnk közül bármelyik fiú engem választana, amíg ilyen a hozzáállásod és nem hiszel a kisugárzásban. Ennyi. :D

2012. márc. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Utoljára általános harmadikban környékezett meg egy osztálytársam xD Ja meg most egy leszbi, akit nem tudok lerázni magamról -.-


Kis jóindulattal átlagosnak mondanám magam. Legalábbis jobban nézek ki, mint néhány szélte-hossza egy ismerősöm, akik havonta váltogatják a pasijaikat.


A "titkom" az, hogy BÉNA vagyok, és JÉGCSAP. Megkörnyékezhetetlennek tartanak. Na nem ilyen szexi, titokzatos megközelíthetetlennek, hanem amolyan frigid fap*nának.

2013. jún. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
91%

a férfiakat akármennyire is a szex hajtja legtöbb esetben... nem a vonzóság a legfontosabb a lányoknál... hanem, hogy legyen egyfajta kisugárzása... hogy rámosolyogjon mindenkire, hogy ne görnyedt háttal olvasgasson egy lovas könyvet a kajáldában... hogy ha ismer téged, odamenjen veled beszélgetni, és ne csak arra legyél jó, hogy facebookon rádírjon ha nagyon unatkozik és sok esetben nagyon fontos egy lánynak, hogy éreztesee, hogy kell neki az a bizinyos fiú... ez nem azt jelenti, hogy ő neki kell megtennie az első lépéseket egy kialakuló kapcsolatban, hanem, hogy néha kezdeményezzen beszélgetést stb...

és persze a külső egyáltalán nem utolsó, sőt... de szerintem a külsőn mindenki tud alakítani... egy kis mellű lány ugyanannyira sőt, sok esetben még jobban is lehet vonzó,mint egy kész mell-gyönyör... ha egy lány igazán akarja... elmehet edzeni... elmehet futni, kinyomhatja a pattanásait, megmoshatja a haját, és legyantáztathatja a bajszát... ez nem genetika... ez csak az embereken múlik... hogy mennyire akarják azt, ami fontos nekik....

2013. jún. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nagyon szép, vagy nagyon vonzó a kisugárzása (pl. finoman magabiztos, kedves, bájos, de közben szexis, pozitív, életvidám, van benne vmi plusz/különleges).
2017. szept. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!