Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Ti hogy viszonyultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti hogy viszonyultok ahhoz hogy egy lány egy párkapcsolatban ami (kb 1, h hónapja van nálam) egy csaj fizet minden kaját, mert a pasi is egy hétig meghívott valahova? Ti elfogadnátok ezt? Nem zavarna benneteket az ha a lány fizet mindent?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 02:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
elég szerencsétlen lehetsz ha veled csak ilyenek állnak szóba
2011. aug. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
42%
Gondolom te vagy a kib.szott kivétel.
2011. aug. 30. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
nem, egy érett ember normálisan gondolkodik, pláne mivel párkapcsolatban vannak, akármilyen anyagi helyzetben van, szereti. Gondolom te meg csak olyanokat fogtál ki akiknek a pénz kellett, bár azt megkapod az utcasarkon is
2011. aug. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Szó ne volt még a párkapcsolatról, csak annak kialakításáról. Benyomsz ilyen hülye közhelyet, hogy érette ember módjára gondolkozol egy kapcsolatban, aztán megismétled, hogy csak ilyeneket fogtam ki.
2011. aug. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem kimondottan zavarna!

Vagy Én fizetek mindent vagy közösen!

Egy hónap után már anyagi kérdések! Ez problémás kapcsolat lesz!!

2011. dec. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Narez ***** válasza:
91%
nekem bökné a csőröm...tipikus pasi vagyok, rühellem ha meghív a barátnőm bármire is...de hagyni kell a társad is kibontakozni! nem skatulyázhatod be!
2013. júl. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
szia :) én lány vagyok. Nekünk lányoknak van egy elvárásunk a fiúkkal kapcsolatban ! Az első randin, jól esik ha a fiú felajánlja hogy ő fizessen. Ha nem teszi, nem fogjuk szóvá tenni. Minden lány általában zavarba jön és tiltakozik, de fiúk ! ha a lány nem engedi, oldjátok meg, hogy ti fizessetek mindenképpen, főleg ha fonto nektek az illető. nyilván, ha már vagy a 8. randira mentek el, vagy már együtt vagytok akkor fizessen a lány is, és ne csak a fiú. A mai világban, nagyon kevés az illedelmes fiú ! ( tisztelet a kivételnek ) Szóval ha egy randira pl virágot hoztok, ti fizettek, akkor az a lánynak nagyon jól esik ! Ez a 21. század, valóban, de szerintem az a lovagias, ha a fiú fizet . Utána meg lehet egyezni, hogy ki fizessen. ha meg nem fontos a lány egáltalán, akkor mindenki fizesse a sajátját, de ne váér el, hogy ő perkálja a tiedet !Szerintem első randin igenis fizessen a fiú ! Végülis, ő akarja bemutatni, hogy milyen úri ember, milyen érett :)
2013. nov. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!